jaki wybrac piec ??

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

14 września 2007, 17:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakiej firmy piec gazowy dwu funkcyjny zamknięty moglibyście mi poradzić? Jakiej firmy? Jeszcze nie wiem tylko do końca czy musi byc koniecznie zamknięty. Od majstra dowiedziałam się że ponoć taki piec jest lepszy? Prawda li to?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 października 2007, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam mamy do zaoferowania dla Pana:

Ekologiczny domowy kocioł grzewczy VASCOAL o mocy 25 kW daje użytkownikowi możliwość połączenia niskich kosztów węgla z wygodną obsługą i wygodna regulacją pieca, typowa dla systemów olejowych i gazowych. Małe ale bardzo sprawne i automatycznie sterowane palenisko pieca pobiera i zużywa, tylko tyle paliwa, ile potrzeba do utrzymania temperatury wody w kotle na poziomie wybranym przez użytkownika. Spalanie jest właściwie bez dymowe a wydajność kotła jest porównywalna do konwencjonalnych kotłów gazowych lub olejowych.

Parametry kotła o mocy 25 kW
Wymiary (szer x wys x głębok): 1270 x 1500 x 785
Masa kotła: 350 kg
Zużycie węgla w sezonie: ok. 5 ton
Pojemność zasobnika węgla: ok. 80 kg
Pojemność wodna kotła: ok 80 l.
Objętość spalin (230°C): 2m3/h



Z poważaniem
Vascoal

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2008, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

witam sam kiedys mialem podobny problem nieiwedzac do końca na co się zdecydowac ale znalazłem tu podaje adres strony www.gazownik.pl z pełnej gamy ofert renomowanych marek napewno znajdziesz cos dla siebie,i tak przy okazji obsługa sklepu jescze powinna ci pomóc w doborze tego co ci by najbardziej odpowiadało tu podaje namiar na nich tarkowik@wp.pl napisz i powiedz o co chodzi a postaraja sie ci pomóc wiem bo mi juz pomogli....pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2009, 20:50

Zgadzam sie: good 0 bad

http://budujemy-sie.pl/?p=131 tu masz wszystko o piecach - ich pelna charakterystyka - wady i zalety

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2009, 17:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
Zdecydowanie lepszy jest piec dwufunkcyjny. Można nim nie tylko ogrzewać dom ale i wodę. Zdecydowanie polecam kotły dwufunkcyjne firmy JUNKERS. To średnio/wyższa półka cenowa, ale naprawdę się nie warto zastanawiać nad innym wyborem. Po drugie, ważny jest tez wybór fachowców, którzy instalują taki piec. Ja dobrych znalazłem na fachowaekipa.pl
Polecam i pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2009, 21:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Jeśli ma ktoś jakieś pytania co do doboru kotłów ceny czyjakie kolwiek problemy proszę pisać na maila pablo198705@o2.pl
napewno pomogę doradzę a nawet wycenię pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2010, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Piec dwu-funkcyjny oczywiście o mocy dobranej do metrażu ogrzewanej powierzchni.
Pozdrawiam
--
ogłoszenia głogów

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2010, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapytaj ekspertów na stronie www.dobryinstalator.pl. Mi pomogli

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2011, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Dziś poleciłbym Ci odwiedzić stronę Zębca. Na tej stronce masz specjalny konfigurator który pomaga dobrać kocioł do swoich potrzeb.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2011, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: przemas napisał:
Dziś poleciłbym Ci odwiedzić stronę Zębca. Na tej stronce masz specjalny konfigurator który pomaga dobrać kocioł do swoich potrzeb.

Dokładnie chodzi o stronkę http://jakikociol.pl

Oczywiście wszelkich informacji dowiesz się w sklepie firmowym lub pobierając bezpłatny katalog.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 265

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >