jakie drzwi?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

26 stycznia 2012, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam firmę Centurion R, bardzo zaawansowana technologia i duży wybó mają, sam od nich mam wszystki drzwi, dlatego polecam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 stycznia 2012, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

A zewnętrzne też maja albo garażowe? A jak z cenami wygórowane mają czy takie "ludzkie"?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2012, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

ceny bardzo ludzkie, drzwi zewnętrzne mają, nie wiem jak z garażowymi, najlepiej jak wejdziesz na stronę internetową Centuriona, gdzieś katalog miałem, chyba nawet z cenami, wiec jak zapytasz o konkretny model, to moge podac cene

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2012, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszałem i czytałem pozytywne opinie o firmie Stolpaw. To polski producent, co raczej dobrze świadczy o jakości z samego założenia :). Mam tylko pytanie do osób, które montowały drzwi zewnętrzne 1+ lat temu - o materiał, bo mam tu do wyboru drewno lub aluminium (tzn. od zewnątrz). Co polecicie?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2012, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Drewno po jakimś czasie może ulec zniszczeniu (przy nieodpowiedniej pielęgnacji) - dlatego bardziej wskazane są drzwi aluminiowe (lub inny metal). Ewentualnie - połączenie, tzn. na drewnianą ramę nałożona jest płyta aluminiowa. Sprawdź np. drzwi od Stolpaw, to dobra polska firma i nie powinni mieć wygórowanych cen.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2012, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak chcecie wspierać polskich producentów to polecam markę Vox. Widać, że chcą zadowolić klienta i mają coraz szerszą ofertę. A jakość ich produktów też jest niezła.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2012, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

wejdź na stronkę vox drzwi i podłogi tam na pewno coś dla siebie znajdziesz

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2012, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie osobiście się podobaja te poniżej.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2012, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

http://www.drzwiipodlogi.vox.pl/kategorie/drzwi_i_skrzydla_d rzwiowe,zewnetrzne/pw/drzwi_zewnetrzne_cal_225,2539/

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2012, 08:51

Zgadzam sie: good 0 bad

A co myślicie o najtańszych drzwiach oferowanych przez markety budowlane? Jakie są ich mankamenty?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 21 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 872 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiednich okien https://www.art4web.biz.pl/okna-plastiko we-szczecin/ dla domu to kluczowa decyzja podczas projektowania lub remontu. Okna spełniają wie...
  • ekskluzywne okna aluminiowe Liczba postów: 27 Grupa: Montujemy o... W takim razie musisz zapoznać się z ofertą producenta okien aluminiowych ze strony: http://www.reynaers.pl/ . Mają dobre jakościowo okna o nowoczesnym wyglądzie...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 305 Grupa: Montujemy o... Warto przeczytać https://www.css.biz.pl/okna-plastikowe-s zczecin/
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 488 Grupa: Montujemy o... Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze odpowiednich rozwiązań stolarskich, to możesz skontaktować się z WikDoor u których znajdziecie drzwi limanowa.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 388

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >