jakie drzwi?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

29 lipca 2013, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam firmę DRMIS :)[http://www.budnet.pl/zdjecie,drims-39342.html/img]

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2013, 00:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Efektownie wyglądają takie drzwi. Co myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2013, 15:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamontowałam drzwi firmy VIKKING model Arctic i jestem bardzo zadowolona. Drzwi solidnie wykonane, o współczynniku 0,81. Producent wykonał mi te drzwi tak jak je sobie zaprojektowałam- własny wzór witraża, drzwi trójkolorowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2013, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mogę wam polecić firmę http://www.drzwistudio.pl/ kupiłem kiedyś u nich drzwi wraz z montażem , wykonali swoją usługę perfekcyjnie . drzwi też solidne i ładne, polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2013, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem, te drzwi są bardzo efektowne, trafiłem na nie na stronie mojego wykonawcy mkk budownictwo, jednak temat jakoś uciekł, nie wiem co to za firma i ile kosztują i trochę mam obawy czy u mnie by pasowały

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2013, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ze zewnętrznych to mogę polecić uznaną markę, czyli Gerdę. Nie powinno być żadnych niespodzianek. Bezpieczeństwo zawsze mieli na wysokim poziomie, teraz wzmocnili jeszcze termoizolacje (ościeżnice termiczne), także można im raczej zaufać.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2014, 20:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, akurat Gerda stawia sobie dość wyśrubowane normy jeżeli chodzi o drzwi wejściowe. Przykładem może być też izolacja akustyczna. Nie ma odgórnych norm, które by określały jakie muszą być parametry drzwi zewnętrznych pod tym względem, a mimo wszystko Gerda sama sobie stawia takie normy, dzięki czemu to właśnie drzwi tej firmy zapewniają skuteczną ochronę przed hałasami z zewnątrz.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2014, 21:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro już tak piszesz o właściwościach akustycznych to chociaż podałbyś ich wartość oraz uzasadnienie dlaczego ta wartość jest OK a nie inna. Zapewniam, że drzwi w okolicach 30dB spełniają swoje zdanie w sposób wystarczający.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2014, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam! Ja zakupiłam parę miesięcy temu drzwi w CH Agata w Katowicach i jestem zadowolona. Zarówno z ceny jak i z towaru. Wyciszenie jest dobre a i wykonanie mi się podoba :D Warto się zastanowić jakie się ma oczekiwania. Zawsze znajdzie się dobry producent oraz firma która doradzi. Ja polecam zaczerpnąć informacji w Katowicach! pozdrawiam :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2014, 12:26

Zgadzam sie: good 1 bad

Polecam stalowe drzwi Delta! Tańsze od Gerdy, a są równie porządne. Przenikalność ciepła mają na poziomie nawet 0,64 W/m2K, co plasuje je na dośc dobrym miejscu wśród drzwi stalowych. Posiadają wstawki Inox, ktore świetnie ozdabiają skrzydło.
Więcej informacji na temat drzwi Delta oraz innych pod numerem 334841935

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 213

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >