jakie fotele

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

19 kwietnia 2017, 17:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie ! szukam foteli do mojego salonu, i nie bardzo wiem jakie wybrać , co mi radzicie? Gdzie kupoujecie i na co zwracacie uwagę. Mam klasyczne wnetrza i nie bardzo wiem jakie by mi pasowały. Czytałam że bardzo fajnie sprawdzą sie fotele stacjonarnew troszke nowoczesnym stylu , co myślicie o takim połaczeniu ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2017, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że tutaj warto postawić przede wszystkim na eleganckie, wygodne i tapicerowane fotele lub te ze skóry naturalnej, które są co prawda najdroższe, ale i będą się też najlepiej prezentować. Zacznij poszukiwania od sklepów internetowych, gdzie znajdziesz największy wybór mebli i dodatków.

www.Kurdo.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2017, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

O, tak fotele muszą być wygodne i komponować się z całością. Powiem Ci, że my mamy takie połaczenie klasyki z nowoczesnością i wygląda ekstra. U nas takim nowoczesnym akcentem są fotele kubełkowe z Meble Hot i przyznam, że nawet nie przypuszczałam, że będą takie wygodne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2017, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich na forum. Jeżeli chodzi o fotele, to też zależy do jakiego pokoju chcemy je kupić. Do salonu polecam głębsze i tapicerowane z oparciem, z kolei do biura koniecznie musza mieć zagłówek.


www.AdidarMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2017, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

A podobają Wam się fotele typu uszak? Moim zdaniem wyglądają bardzo designersko.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2017, 15:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Uszak to oczywiście klasyka, są bardzo wygodne i nigdy nie wychodzą z mody. U siebie w domu mam coś takiego https://innamarka.pl/fotel-carmen-c-szary i uważam, że był to najlepszy wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2017, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ooo, ten fotel jest bardzo ładny. Też bym go u siebie widziała.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2017, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko jest rzeczą gustu, ale najważniejsze aby były wygodne i pasowały do aranżacji. Kilka dni temu byłam u koleznki na urodzinach niby salon ma klasycznie urządzony ale niedawno kupiła sobie świetne fotele i muszę powiedzieć bardzo wygodne. Tak mi sie one spodobały, że dziś sama takie http://gdmmeble.pl/product_info.php?products_id=4522 świetnie będą wyglądać przy moim małym stoliku, który nareszcie będe mogła postawić w pokoju.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2017, 07:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Może nasze kolekcje mebli oraz fotele przypadną Wam do gustu, sami zerknijcie
http://www.quadre.pl/nowoczesne-meble-fotele,c2.html
w salonie będą się naprawdę świetnie prezentować :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 226

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >