jakiej firmy brame garażową wybrać?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

20 maja 2010, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja bym nie polecał bramy segmentowej.
1. masz zawalony suit
2.w cholerę miejsca to zajmuje. Ostatnio wyłapałem gościa który robi bramy roletowe. Sam więc nie jest to jakaś firma typu Wiśniowski. Robi na porządnych aluminiowych ocieplanych profilach. Cały automat bramy i wszystkie napędy itd to puszka 30x30cm nad wjazdem. i tyle. Dwa piloty i wszystko elegancko działa. I nawet tanio. Z jakimkolwiek serwisem nie wiem jak jest bo nie potrzebowałem ale gościu się zarzekał że nawet jak coś po okresie gwarancji się stanie to i tak przyjedzie bo to klient i opinia są najważniejsze. Więc polecam go bo naprawde efektownie to wygląda. www.kompelektro.republika.pl - stronka nie za ciekawa no ale kontakt tam jest.Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2010, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

...Wister BRAM. Jestem właścicielem salonu samochodowego i w całej firmie zamontowałem bramy przemysłowe tej firmy. Napęd firmy NICE sprawdza się bez zarzutów. Dodatkowym Atutem jest bardzo miła obsługa ludzi pracujących w firmie i możliwość wyboru takiej bramy która nam najbardziej odpowiada. Moi znajomi też korzystają z bram tej firmy i jak narazie jeszcze nikt nie korzystał z serwisu (chociaż jest dostępny 24h) ponieważ te bramy sa naprawde wytrzymałe.
Pozdrawiam Wszystkich gorąco. Mam nadzieje ze moja opinia wam pomogła. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2010, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

ja wziąłem bramę z BIG TORA i jestem zadowolony, no i cenowo ok, a z tego co się orientowałem to i tak napędy itp to i tak firmy wykorzystują te same,a Hormann ma drogo.Ja w Gorzowie brałem u Olesiaka na Owocowej, poszedłem po okna a wyszedłem z bramą i jeszcze okna dachowe dokupiłem, gostek się zna i się nie zawiodłem ani na bramie ani na montażu, brama działa bez problemu.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2010, 19:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Anonymous napisał: A ja bym nie polecał bramy segmentowej.
1. masz zawalony suit
2.w cholerę miejsca to zajmuje. Ostatnio wyłapałem gościa który robi bramy roletowe. Sam więc nie jest to jakaś firma typu Wiśniowski. Robi na porządnych aluminiowych ocieplanych profilach. Cały automat bramy i wszystkie napędy itd to puszka 30x30cm nad wjazdem. i tyle. Dwa piloty i wszystko elegancko działa. I nawet tanio. Z jakimkolwiek serwisem nie wiem jak jest bo nie potrzebowałem ale gościu się zarzekał że nawet jak coś po okresie gwarancji się stanie to i tak przyjedzie bo to klient i opinia są najważniejsze. Więc polecam go bo naprawde efektownie to wygląda. www.kompelektro.republika.pl - stronka nie za ciekawa no ale kontakt tam jest.Pozdrawiam


reklame walnąłeś z grubej rury nie ma co :) :)
zero rozumu za to REKLAMA SUPER BRAVO

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2011, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Generalnie czołówka polskich producentów bram (4-5 firm) stosuje rozwiązania zbliżone do rozwiązań światowych. Jakościowo nasze produkty dogoniły a niektóre rozwiązania (i jakość wykonania) wyprzedziły konkurencję z zagranicy. Oferując korzystniejszą cenę za bardzo dobrą jakość nasza "czołówka" śmiało może walczyć o każdego klienta czego dowodem jest rosnący eksport. Dużym plusem polskich producentów jest stosunkowo niski koszt obsługi pogwarancyjnej (czasami nawet kilkukrotnie tańsze podzespoły - sprężyny, panele, likni i inne sprawy serwisowe).
Ja osobiście zajmuję się bramami Beditom www.md-system.pl bramy Beditom dostępne są na naszym rynku od 1995 r. Dlaczego Beditom? To firma z czołówki polskich producentów, produkty dobre jakościowo, klienci są bardzo zadowoleni i jeste to producent z mojego rynku - Trójmiasta. I tyle. W porównaniu z konkurencją - tak jak już pisałem, raczej nikt z czołówki nie odbiega ani nie ustępuje - za duży pieniądz do stracenia dla producentów - dlatego nie mam zamiaru ani chwalić ani krytykować konkurencji.
I co jest warte podkreślenia - nawet najlepsza brama nieodpowiednio zamontowana będzie kilkuletnią tragedią dla właściciela.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 października 2012, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik schneider napisał: Szanowny Panie, bardzo się cieszę z Pańskiej odpowiedzi,
gdyż od ponad roku z firmy Wisniowski nie dostałem żadnej
odpowiedzi, ani Emailem ani na forum.

Niestety, ale wątpię, że jest Pan pracownikiem Serwisu
Firmy Wiśniowski, gdyż wypisuje Pan nieprawdę, a poza tym
występuje Pan anonimowo. Każdy Serwisant renomowanej firmy
podpisałby się pod swoim Postem, chociażby ze względów
reklamowych. Albo Pan tam nie pracuje, albo wstydzi się Pan
wyrobów tej firmy.

To co Pan pisze jest nieprawdą,

- brama nie mogła być zainstalowana w 2006 roku, gdyż
blok został zbudowany w 2007 roku,

i w grudniu 2007 oddany do eksploatacji.

- brama ma napęd po lewej stronie (patrząc od wewnątrz)
i łańcuch koliduje z wjeżdżającym

samochodem. Ja rozumię, że tak została zamówiona
przez inwestora, ale tylu fachowców ją

montowało i naprawiało, że ktoś powinien to
zauważyć i przełożyć napęd lub go wymienić.

(co wskazuje na to, że serwisanci byli nie fachowcami
lub olewali klienta)

- wielokrotnie pisałem Emaile do Firmy pod adresami
J.Losak@wisniowski.pl oraz

C.Zdanowski@wisniowski.pl , od ponad roku nie mam na nie
odpowiedzi, chociaż

chciałem tylko otrzymać elektroniczną instrukcję
obsługi tejże bramy. W tym miejscu nie

rozumiem Pańskiego stwierdzenia o braku korespondencji
z mojej strony Przecież

wielokrotnie pisałem do ww osób, gdybym miał
Pńskiego Emaila, to przesłał bym Pany

kopie moich pism, ale skoro ukrywa Pan się pod Nickiem,
jest to niemożliwe.

- w Pańskiej wypowiedzi, sam Pan przyznał, że
kilkukrotnie dokonaliście poważnych

napraw tej bramy. Jakość jej jest na tym samym
poziomie co i Pańska odpowiedź jak i

dbałość firmy o klienta.

- Kilka dni temu sąsiadowi przy wjeżdżaniu opadła ta
sławetna brama na samochód i

uszkodziła lakier. Dobrze by było, aby Pan ujawnił
swój adres, na który mógłby on

przesłać rachunek za naprawę tych uszkodzeń.

- jeżeli przeglądał Pan inne fora budowlane, to musiał
Pan czytać także inne sygnały ludzi

rozczarowanych firmą Wiśniowski, których jest
więcej. Dlatego też radzę wziąć się do

roboty i poprawić jakość wyrobów jak i serwis.

- byłoby lepiej dla firmy, gdybyście Państwo mniej
energii poświęcali na pisanie postów, a

więcej na jakość Waszych wyrobów i na obsługę
klienta.

- poza tym nie jestem schowany za Nickiem, (tak jak Pan)
tylko podpisałem się imieniem i

nazwiskiem, oraz podałem swój adres Emailowy. Radzę
szybko pójść do okulisty, Panie

„ZAWODOWIEC”

Z poważaniem

rosinski.adam@yahoo.de


witam,
cieszę się że ktoś ma odwagę napisać prawdę o wyrobach Firmy W.
ja mam podobne problemy co Pan.
tak samo czekam na odpowiedz na e-maile od ponad roku i nic.
Ten cały Wiśniowski to jeden wielki chłam i nic poza tym.
bardzo żałuję że dałem się namówić na zakup tej marki bramę :(

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2013, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla czego nikt nie wspomniał o firmie Krispol? Ich wyroby są bardzo solidne i objęte dobrą gwarancją, z której w zasadzie nie ma potrzeby korzystać. ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2013, 22:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zakupiłem bramę beditom totalne dziadostwo serwis praktycznie go nie ma olewka totalna naprawiana jest już 2 miesiące panelę się wyginają a dziś pękła sprężyna żałuję ze kupiłem to dziadostwo

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2013, 08:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ano właśnie, tak to jest jak się kupuje w firmach, które tną koszty na jakości materiałów. Ja ze swojej strony polecam bramy segmentowe firmy JackeR Podstawa to b. dobrej jakości komponenty: grube, mocne profile, porządne sprężyny i wysokiej jakości panel, reszta to już kwestia montażu.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2014, 00:32

Zgadzam sie: good 0 bad

A znacie markę Roletex? Słyszałem, że mają dobra bramy, ale sam jeszcze takiej się nie dorobiłem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 156 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 304 Grupa: Technologie... W moim odczuciu, oferta mieszkań gotowych do odbioru na https://activa.pl/oferta/mieszkania-goto we-do-odbioru-gdansk jest bardzo korzystna, szczególnie jeśli n...
  • Lakiernia Liczba postów: 83 Grupa: Technologie... Jeśli potrzebujesz usług związanych z obróbką metali i lakierowaniem proszkowym, to warto zapoznać się z ofertą firmy Colorex http://colorex.pl/ z Krakowa. Ich....
  • Fotowoltaika Liczba postów: 150 Grupa: Technologie... Dla branży transportowej i logistycznej TSG Solutions oferuje banki energii, które pomagają w ładowaniu floty pojazdów elektrycznych. Sprawdź, co proponują na h...
  • Sypialnia Liczba postów: 43 Grupa: Technologie... W przypadku kiedy marzysz o nowoczesnej i komfortowej sypialni? Odkryj kolekcje mebli z oferty https://www.swiatmebli.pl/sypialnie-kole kcje/. Znajdziesz tam róż...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >