kominek w salonie

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸

7 października 2017, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie nic tak nie dodaje urokowi i klasy salonowi jak ładny kominek. Warto zadbać tylko o porządne wykonanie i wybrać jakiś pasujący do naszego salonu model czy wzór.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 października 2017, 17:12

Zgadzam sie: good 0 bad

W moim salonie właśnie wylądował kominek z oferty http://www.wilinski.pl/ . To dzięki niemu salon znacznie bardziej się rozbudził, pojawiło się w nim znacznie więcej życia. Wszelkie wkłady kominkowe również zakupiliśmy z ich oferty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 października 2017, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli chodzi o kominek w salonie jako dodatkowe źródło grzewcze oraz dekoracja- jestem jak najbardziej za, wówczas salon niewątpliwie zyskuje na plus :)

Hexar.Nieruchomości.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2017, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się marzy kominek w salonie, żeby mozna było się pod nim położyć w zimne, jesienne wieczory. Może kiedyś się uda :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2017, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

To kwestia tego czy da się podłączyć przewód kominowy do głównego, tak aby móc swobodnie korzystać z kominka, myślę że wszystko jest jak najbardziej do zorganizowania.

Warserwis.com

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2017, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja żona wymarzyła sobie kominek z płaszczem wodnym. Szukałem odpowiedniej firmy i trafiłem na www.expertkominki.pl. Specjalizują się w takich projektach i zrobili piękny kominek, który nadał uroku i osobliwości. Oboje z żoną jesteśmy zachwyceni efektem.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2017, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj już szczegóły musisz uzgodnić ze specjalistą, tym bardziej jeżeli jest to kominek z płaszczem wodnym. Zawsze to fajna i praktyczna ozdoba która zapewni nam ciepło w salonie :)



Meblerafalszczapa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2018, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze jest jakieś wyjście jeżeli nie możemy sobie pozwolić na prawdziwy kominek w domu. Widziałam takie biokominki https://sklep.komo.pl/biokominki , które nie dają ciepła, ale dają takie poczucie ciepłego klimatu. Idealna sprawa na jesienne wieczory!

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2018, 19:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Biokominki są całkiem niezłe. Zresztą robią się coraz bardziej popularne. Od niedawna mam taki http://www.wkladykominkowe.net.pl/1676-biokom inek-wolnostojacy-india-czarny.html i można go przenosić ,także nie trzeba się martwić jakąś instalacją. Łatwy w czyszczeniu i warty tej ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2018, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętać też trzeba, że nie wszędzie jest możliwość zainstalowania kominka i warto uwzględnić ten fakt już na etapie planowania wystroju, wykończenia salonu, dobierając do tego odpowiednie meble.

Ten post był edytowany przez AdidarMeble.pl dnia: 4 września 2018, 08:11
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 232

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >