kostka i specyfikacje

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 27 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

26 marca 2014, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

A co do samej konserwacji, sprawdź najlepiej prepearaty u producentów kostki np. pozbruk :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2014, 22:24

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo ważne jest zabezpieczenie nietkóych materiałów, to wydłuża ich żywotność i trwałość :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2014, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, w pozbruku mi dobrze dobrali do mojej kostki. Zgadza sie konserwacja to wazna sprawa

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2014, 23:00

Zgadzam sie: good 0 bad

a co dokładnie dobrali Ci do kostki pozbruka?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2014, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Spotkałam się ostatnio z fajnymi murkami też z pozbruku, myślałam że zajmują się tylko kostką a tu niespodzianka :P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 maja 2014, 22:44

Zgadzam sie: good 0 bad

a nie wiem czy słyszeliście o tym jak pozbruk przy samej produkcji zabezpiecza swoje kostki przed tym zeby nic w nie nie wsiakało, jak cos poleci na kostke np olej to tak kropelkuje na powierzchni, ostatnio własnie gdzies trafiłem na artykuł o tym:)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2014, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

A mi się wydawało, że sama firma jak przychodzi układać konkretny rodzaj bruku, to doradza względem konserwacji. Przynajmniej ja tak miałem z Ditrichem (http://www.kostka-ditrich.pl). Wydaje mi się prawidłowa konserwacja jest warunkiem zachowania gwarancji, więc taka informacja powinna zostac podana.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2014, 17:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik patyk3102 napisał: a nie wiem czy słyszeliście o tym jak pozbruk przy samej
produkcji zabezpiecza swoje kostki przed tym zeby nic w nie
nie wsiakało, jak cos poleci na kostke np olej to tak
kropelkuje na powierzchni, ostatnio własnie gdzies
trafiłem na artykuł o tym:)


tak i to się nazywa nanotechnologia i jest bardzo dobrym rozwiązaniem przy późniejszej konserwacji

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2014, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

No mają troche tych technologi... h plus i TiO2...

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2014, 21:27

Zgadzam sie: good 0 bad

a pomyslec ze kiedys to były tylko betonowe kostki, a teraz posiadają takie technologie że szok, poagaja uzytkownikowi w utrzymaniu czystosci :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 27 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 294

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >