kwiatowe wzory

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

8 maja 2015, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma co connie wałkować tematu bukietów bo zaraz ktoś podchwyci, połączy z zapachem w bukiet zapachowy i napisze o odświeżaczach powietrza. :)
Wracając do tematu ciekawym elementem wystroju naszych kuchni i łazienek mogą być szklane ekrany z motywami kwiatowymi. Ożywią wnętrze jak te na pierwszym zdjęciu


lub odkreślą stylizację

Więcej na stronie http://cookandlove.pl/.

Ten post był edytowany przez czarnyjacek dnia: 17 października 2015, 12:21
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 czerwca 2015, 22:28

Zgadzam sie: good 0 bad

No maki wyglądają bardzo ładnie, to też są szklane panele. Pokażę koleżance, ona kocha maki i coś czuję, że będzie lekki redesign kuchni. Dużo zależy od jakości wydruku prawda?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lipca 2015, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Kwiatowy wzór to fajny pomysł, można nim ożywić pomieszczenie. Ale trzeba zachować umiar, bo tak jak napisałaś może też on działać na niekorzyść. Przeczytaj ten artykuł - gdyby tak połączyć minimalizm z kwiatowymi dodatkami jak np poduszki na kanapie? Myślę, że super by to wyszło. ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2015, 20:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki ale wiesz, nie musisz nam linkować do artykułów które niewiele wnoszą. Poduszki w kwiaty? Przecież my rozmawiamy tu o płytkach, łazienkach, kuchniach, ścianach a nie dekoracjach.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2015, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Może zamiast takich kwiatowych wzorów zdecydujecie się na co s bardziej oryginalnego jak np płytki drewno lub cegłopodobne czy też kamień dekoracyjny,co w praktyce zapewni naprawdę wysoki standard i jakość wykończenia.

www.Kamieneo.com

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2015, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie płytki o drewnianym wzorze zawsze się podobały, jednak temat jest strickte kwiatowy więc jak masz przykład ładnych płytek lub aranżacji, gdzie głównym motywem są kwiaty vel roślinność to proszę. Przecież płytka w kwiecisty wzór może być w dobrej i wysokiej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2015, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Kwiatowe wzory jakie widzimy na powyższym zdjęciu kojarzą mi się głównie ze stylem lat 70-80,czyli retro,a to już kwestia gustu każdego z nas czy aby na pewno chce mieć taki wzór. Osobiście jestem jego przeciwnikiem.


www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2015, 16:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne, każdy ma swój kanon estetyczny. Może zatem zaproponujesz coś florystycznego, co jest nowoczesne? Mnie osobiście wspomniany wzór kojarzy się bardziej z płótnem malarskim lub tapetą i przy dobrym pomyśle można wyczarować bardzo ciekawy efekt aranżacji w obecnych trendach. Ściana pokryta taką płytką trochę przypomina tapetę. Można się pobawić.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2015, 21:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Niezle to wyglada ale jednak nie jest to moj cup of tea - jak sie to mowi, ja wole bardziej stonowane wnetrza i wzory, bardziej w stylu skandynawskim niz kwieciste aranzacje. Minimalizm jest dla mnie optymalny i w takich pomieszczeniach lubie przebywac. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2015, 23:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja natomiast kocham nowocześność. Nie lubie przepychu jak jest mniej to dla mnie jest o wiele lepiej :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowe mieszkanie dla żony Liczba postów: 43 Grupa: Nowości ara... Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad przeprowadzką do Bąkowa? Odkryj, co ta malownicza miejscowość ma do zaoferowania, czytając ten wpis: https://www.amprojek...
  • Pokój dla dziecka Liczba postów: 196 Grupa: Nowości ara... Bardzo ciekawą ofertę edukacyjnych zabawek dla dzieci posiada sklep https://www.toyz.pl/ Z pewnością znajdziecie tam idealną propozycje dla każdego dziecka.
  • Wanna z hydromasażem Liczba postów: 32 Grupa: Nowości ara... W poprzednim mieszkaniu miałam taką wannę. faktycznie rachunki za wodę wychodzą wyższe, bo trzeba napełnić wannę do określonej wysokości. Poza tym trzeba pamięt...
  • Szukam dobrego architekta wnętrz Liczba postów: 8 Grupa: Nowości ara... Szanowni Państwo, Aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt końcowy warto stosować wysokiej jakości materiały, w tym również farby do malowania ścian. Do malowania....
  • Czy figurki sa jeszcze trendy jesli chodzi o dekor... Liczba postów: 47 Grupa: Nowości ara... Takie figurki na pewno https://www.metalowafigurka.pl/ Dla fachowca, a szczególnie budowlańca w sam raz!

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 313

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >