miejskie auto dla kobiety

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

24 kwietnia 2019, 07:44

Zgadzam sie: good 0 bad

A mazde brałaś pod uwagę? My byliśmy niedawno w ich salonie Klimczak w Częstochowie i kupowaliśmy auto i widziałam wiele modelów dla kobiet, takich fajnych miejskich. Jak tam podjedziesz to na pewno Ci doradzą, pomocą. A ogólnie to bardzo dobra marka, porządne samochody

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 sierpnia 2019, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Miejskie auto dla kobiety powinno być tanie i przystępne cenowo. Dzięki OPTIMA https://optimagas.com/ okazało się możliwe wdrożenie tego planu do pojazdu mojej dziewczyny. Dzięki LPG podróżowanie samochodem jest aktualnie dużo lepszym rozwiązaniem niż komunikacja miejska!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2019, 16:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli będzie to pojazd napędzany LPG to warto wiedzieć, skąd zaopatrywać się w gaz. Nam go dostarcza gazela-wroclaw.pl i to po niezwykle atrakcyjnej cenie. Właściwy wybór!

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2019, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo zależy od budżetu jakim dysponujesz, bo to wiele zmienia. Z własnych doświadczeń polecam ferrari, których wciąż się zachwycam. Zdecydowałam się na nieco starszy model. Oczywiście renowacja ferrari w jego przypadku była kwestią obowiązkową. Szkoda tylko, że nasze polskie drogi nie są przystosowane do jego pełnych możliwości.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2019, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Może jakiś hyundai i20 - coś małego i kompaktowego ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2020, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłem swojej żonie używaną Toyotę Yaris w komisie www.komislux.pl . Auto jest zachowane w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. Samochód po przejechaniu 20 tysięcy kilometrów nadal nie sprawia żadnych problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2020, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój samochód w końcu wygląda tak jak powinien, bo niedawno wyjechał z warsztatu https://dufal.pl/auto-detailing[url] i po auto detailingu lakier, felgi oraz tapicerka w końcu wyglądają tak jak potrzeba, oprócz tego samochód jest też po przeglądzie więc technicznie też dobrze się prezentuje. Teraz czekać aż minie stan zagrożenia epidemicznego i jeździć w trasy!

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2020, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście polecam markę Mini, mam Mini Countrymana bardzo dobre auto do miasta, idealne dla kobiety. ekonomiczne. Niby małe , a przestronne wnętrze. Kupiłam w Warszawskim salonie ASO Bawaria Motors Mini na Czerniakowskiej. Salon godny polecenia, miła , fachowa obsługa i dobre ceny

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2020, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Do miasta polecam coś małego, oszczędnego i taniego w eksploatacji. Może coś z oferty Fiata?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1706 Grupa: Trudne tema... Moge Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kliniki dentystycznej Ochota na Uśmiech - metody wstawiania zębów...
  • Czy umiecie ze sobą rozmawiać ? Liczba postów: 59 Grupa: Trudne tema... Jeśli chcecie zrobić sobie detoks od alkoholu czy narkotyków polecam ośrodek terapii uzależnień pomorskie tam pracują najlepsi specjaliści, którzy pomogą wam wy...
  • wycieczki do gruzji Liczba postów: 14 Grupa: Trudne tema... Gruzja to całkiem ciekawy wybór. Moja koleżanka była tam w zeszłe wakacje i była bardzo zadowolona i zaskoczona ich kulturą ;)
  • Grzejnik energetyczny Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... W jakim sklepie polecacie kupić dobrej jakości grzejnik energooszczędny?
  • Wakacje 2022 Liczba postów: 18 Grupa: Trudne tema... Zainteresowanym tematem mogę polecić miejsce, które sam regularnie odwiedzam z rodziną. Jeżeli szukacie atrakcji na weekend lub wyjazd rodzinny, to polecam Wam....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 223

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >