nowoczesny salon

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

23 lutego 2012, 22:07

Zgadzam sie: good 0 bad

to jest prawdziwy minimalizm w wykonaniu Komandora
bardzo lubie takie rozwiazanie - tafla mebla bezzbednych bibelotow zbierajacych kurz

http://img694.imageshack.us/img694/830/komandor.jpg[url]

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2012, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

czyli lubisz stonowane kształty? Ja powiem szczerze, że czasami widzę jakiś fikuśny grzejnik pod konkretny pokój :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lutego 2012, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik kubam4 napisał: nie Krzyśku, bo czarny matowy grzejnik też pasuje do
wszystkiego, czyli jest neutralny:) i zgadzam się też bym
wybrał taki, niż biały:)


tak, te napisałem, że pasuje do wszystkiego, z tym, że kwalifikuje on się już w jakimś stopniu pod grzejnik designerski. Co bym pokazał http://dekordia.pl/imgs_upload/DEXTER_aranz2_DEKORDIA.jpg

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2012, 18:19

Zgadzam sie: good 0 bad

ja ten do łazienki chcę montować :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2012, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

montuj śmiało, mam grzejniki od tego producenta, czyli Terma Technologie i sobie chwalę, także mogę tylko powiedzieć, że dobry wybór

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2012, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Kornela zgadzam się z Tobą, ale niektórzy lubią takie najnowsze "krzyki" projektantów tak więc jeśli tylko mają ochotę to niech tam sobie zakładają:) ja zostaję przy klasyce i minimalizmie

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2012, 00:26

Zgadzam sie: good 0 bad

A propos grzejników nowoczesnych. Minimalizm jest moim zdaniem uniwersalny. Bardziej zastanawia mnie czy one faktycznie grzeją tak jak stare, poczciwe żeberka ?

Mnie się taki podoba, tyle, ze myślę o salonie, a nie łazience.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2012, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli do łazienki to bardziej mi przypomina obramowanie lustra :D naprawdę :) jakoś tak ;) ale co do salonu... w jakim stylu masz urządzony

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2012, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

@króliczek77 akurat ten wygląda na grzejnik o niskiej mocy grzewczej, mało rurek poziomych i w ogóle... jeśli juz designerskie to jedyne co mogę polecić bez narażania się na urwanie łba w późniejszym okresie to terma, oni są raczej liderem i mocno skupiają sięna grzaniu a nie tylko na wyglądzie

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2012, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik trynkler napisał: Bardzo ładne grzejniki produkuje firma Vega-Heizungen.

W zasadzie mogą wykonać grzejnik na indwidualne
zlecenie.

To są grzejniki podczerwieni.

W ofercie lustra grzewcze, panele ceramiczne, obrazy i
grzejniki kamienne.



www.grzejniki-infra.eu



to nie są tradycyjne grzejniki mój drogi

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • maszyny budowlane Liczba postów: 15 Grupa: Porady i op... Każda firma budowlana musi mieć na wyposażeniu odpowiednie maszyny i to sprawne. Jeśli pojawia się awaria to niestety trzeba szybko podjąć działania aby usterki...
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 41 Grupa: Porady i op... Worki foliowe od Colormark to niezawodny sposób na pakowanie i zabezpieczanie produktów. Sprawdź ich ofertę na https://www.colormark.pl/opakowania-foli owe/worki...
  • Budownictwo a Architektura Proszę o Pomoc. Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... i jeszcze pytanie czy ktoś kto skończy Budownictwo zeby zaprojektowac budynek będzie w jakis sposób podlegał architektowi ? czy ma wolną rękę w tworzeniu projek...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 129 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Monitoring w domu Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... Orllo ma niezłe kamery wewnętrzne i zewnętrzne też w wersji bezprzewodowej IP Wifi z apką do obsługi. Możesz sobie na przykład sprawdzić taki https://orllo.pl/z...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 290

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >