oryginalny prezent?

« Powrót do grupy: Pasje forumowiczów

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11

29 stycznia 2020, 22:26

Zgadzam sie: good 0 bad

A może zdecydować się na drona? Obecnie takie urządzenia są niezwykle popularne. Tutaj https://megadron.pl/pl/products/dji-mavic-pro -7980.html można sobie zerknąć. Jest tam wiele ciekawych propozycji. Dodatkowo można sobie zerknąć na bloga, gdzie poruszanych jest wiele przydatnych tematów. Znajdziecie tam również cenne rady.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2020, 13:06

Ciekawym prezentem, który sam otrzymałem, jest hulajnoga wyczynowa, świetna zabawa, polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lutego 2020, 09:29

Polecam markowy outlet odzieżowy online Ubierzsie.com

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2020, 10:45

Whoa tons of awesome data. fluconazole bnf

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Własna firma? Liczba postów: 1135 Grupa: Pasje forum... Ja polecam myjnie samochodową z www.autospabielany.pl w Warszawie bo robią naprawdę bardzo dobrą robotę. Kilka razy byłem u nich z moim autem, którym wozimy.....
  • Gadżety reklamowe dla firmy Liczba postów: 85 Grupa: Pasje forum... Smycze reklamowe a może buttony reklamowe? Takie wpinki z nazwą firmy? Całkiem gustowny element.
  • podróże Liczba postów: 137 Grupa: Pasje forum... Podróże czy te małe czy te duże to świetna sprawa. Zerknij sobie tu https://www.atlantishostel.pl/ jeżeli szukasz fajnego miejsca na nocleg. W tym obiekcie masz...
  • CNC - automatyka przemysłowa ;) Liczba postów: 268 Grupa: Pasje forum... Nie powiem, to faktycznie ciekawe zainteresowanie :D Ja ze swojej strony, jeśli ktoś poszukiwałby sprawdzonych i fachowych realizacjach instalacji technologiczn...
  • Własny biznes-warto? Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Powiedzcie mi, czy warto założyć własny biznes? Wiem że to wyrzeczenia i tak dalej, ale z drugiej strony to musi być ogromna radość i duma, jak marketing z pomo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15857 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 283

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >