orzechy!

« Powrót do grupy: Przepisy kulinarne

1 września 2011, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy komuś zaszkodziły kiedykolwiek orzechy? Ja jem ich dość dużo. zdarza mi się kilka dni pod rząd jeść całą paczkę. niezależnie jakie to orzechy, migdały, pistacje, fistaszki, laskowe, włoskie itd. jeśli mam pod ręką paczkę (zazwyczaj jest to 100 gram) to jem od razu całą. Czy mieliście kiedyś problem z przedawkowaniem orzechów?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2011, 16:04

Nie raczej wręcz przeciwnie orzechy są bardzo zdrowe! Ale za razem bardzo tuczące ;) Widziałam tylko przypadek jak koleżanka miała atak alergii na orzechy ... coś strasznego

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2018, 10:26

To zależy, ile ich jemy. :) Jeśli nie jemy zbyt wiele to na pewno nas nie utuczą :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 grudnia 2018, 01:19

Niektórzy ludzie mają uczulenie na orzechy- zwłaszcza arachidowe i laskowe. Na szczęście ja nie. Uważam, że są świetną przekąską. Dodającą energii ale nie zapełniającą żołądka. Często sięgam po orzechy w pracy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Herbata Liczba postów: 43 Grupa: Przepisy ku... Tak naprawdę to najlepiej jest sugerować się jakością herbaty, wtedy każdy smak powinien być dobry. Polecam herbatę ze strony: https://big-active.pl/ jest dobre...
  • Polecamy restauracje? Liczba postów: 31 Grupa: Przepisy ku... Chciałam się was zapytać o Bubbles Bar w Warszawie. To jedna z najlepszych restauracji i właśnie chcę się do niej wybrać z rodziną. Myślicie, że to dobre miejsc...
  • Kuchnia grecka Liczba postów: 1 Grupa: Przepisy ku... Doczekaliśmy się bardzo fajnego miejsca w Lublinie gdzie można posmakować jedzenia kuchni greckiej. Byłem tam z znajomymi i każdy wyszedł nie tylko pojedzony al...
  • Proste przepisy Liczba postów: 20 Grupa: Przepisy ku... Mam dla Was przepis na ciasto blok. wczoraj koleżanka do pracy przyniosła, normalnie takie dobre, ze dziś zrobiłam i juz się chłodzi w lodówce mniam mniam, daję...
  • Pyszny koktajl na pożywne śniadanko Liczba postów: 7 Grupa: Przepisy ku... Jak się odchudzać to tylko zdrowo i zgodnie z potrzebami organizmu. Nie ma nic lepszego i korzystnego. Nie sztuka zagrozić swojemu zdrowiu na rzecz odchudzania....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15756 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 115

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >