oświetlenie schodów

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

23 lipca 2015, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

może jakiś metahalogen?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2015, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem zwykłe diody led spokojnie się sprawdzą,warunek jest tylko taki aby wybrać ich odpowiednią moc,a to już lepiej zostawić fachowcom jak www.Maglife.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 marca 2016, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja moje taśmy led do oświetlenia schodów kupowałem tu http://feniks-led.pl/index.php?k3,oswietlenie -led-tasmy-led

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2016, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Taśmy led czy też same podświetlane stopnie schodów,to bardzo ciekawy i moim zdaniem nowoczesny pomysł,którego warto się trzymać. Pozostaje tylko kwestia ich instalacji,odpowiedniego montażu aby to miało ręce i nogi.

www.Intersell.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2016, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja przy oświetlaniu schodów ostatnio korzystałem z taśm LED http://meblownia.pl/category/akcesoria-meblow e-oswietlenie-tasmy-led Powiem wprost, to tania i bardzo fajna opcja, gdyż jak Ci się coś nie spodoba,zawsze można wymienić. Nie jest to stała instalacja, łatwo się ją różnicuje i modeluje. Można nią tworzyć fajne kompozycje.

Ten post był edytowany przez HirotatoGouda dnia: 20 maja 2016, 10:14
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2016, 13:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Schody najlepiej oświetlić bocznymi kinkietami - sprawdzone, praktyczne rozwiązanie. U nas wiszą dwa kolory takich lampek: http://www.sklep.imindesign.pl/category/kinki ety i wygląda to super.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2016, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto podpytać o dobre oświetlenie na przykład w Technice Swietlnej Aurora, w której zajmują się doborem i projektowaniem oświetlenia w pomieszczeniach. Mogą zrobić naprawdę dobrą robotę.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2016, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja robiłam bardzo ładne schodu z firmą .zakki-schody.pl mają super ceny a wykonanie jest po prostu piękne.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2016, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę,że w tym przypadku bardzo fajnie sprawdzą się podświetlane stopnie schodów diodami led,które w praktyce zapewnią optymalne źródło światła i klimat,co o tym sądzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2016, 08:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik HirotatoGouda napisał: Ja przy oświetlaniu schodów ostatnio korzystałem z taśm
LED http://meblownia.pl/category/akcesoria-meblow
e-oswietlenie-tasmy-led
Powiem wprost, to tania i bardzo
fajna opcja, gdyż jak Ci się coś nie spodoba,zawsze
można wymienić. Nie jest to stała instalacja, łatwo się
ją różnicuje i modeluje. Można nią tworzyć fajne
kompozycje.


Ja też u siebie oświetlałem taśmami LED. Praktyczne zastosowanie. Akurat dobrze rozmieszczone taśmy mogą bardzo dobrze oświetlać konkretne schody.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 221

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >