podłoga do salonu :)

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

13 października 2015, 20:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Was serdecznie, pisze z takim zapytaniem , zamierzam zrobić remont w salonie gdyż jest on już w bardzo kiepskim stanie :( Na samym początku muszę zacząć od podłogi, wymarzyłam sobie już jakiś czas temu, że będzie on miała bardzo wysoki połysk. Od długiego czasu szperam po internecie i ostatnio natrafiłam się na https://sklep.paradyz.com/kolekcja/santa-cate rina-by-my-way/1102 Jednak nie znam tej firmy czy ktoś z Was zamawiał z tej strony? A może już jest właścicielem takiej podłogi? Jednak nie znam tej firmy czy ktoś z Was zamawiał z tej strony? A może już jest właścicielem takiej podłogi?

Ten post był edytowany przez becia765 dnia: 13 października 2015, 20:40
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 października 2015, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór dobry

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 października 2015, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Wow ale połysk. Pewnie masz dość duży salon. Wszystkim co wykańczali mieszkanie lub łazienkę, na bank obiła się nazwa producenta. Znam i podoba mi się kilka kolekcji. Ze strony bezpośrednio nie zamawiałam - jednak mam opór jeśli chodzi o płytki. Jeśli chodzi o sam wzór, to ja nie przepadam za tego typu kamieniam ale np. znajoma ma w podobnym stylu i łazienki i salon. Z takich kamiennych wzorów podobała mi się kolekcja Byblos.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2015, 21:48

Zgadzam sie: good 0 bad

hmm niestety nie kojarzę, ale przy takich remontach można też sporo oszczędzić, jeśli się zna odpowiednie triki :) Polecam zajrzeć na portal - http://polakuzaoszczedzisz.pl/dom-oszczedny-i -bezpieczny.html może skorzystasz z niektórych wskazówek?

Zgłoś | Cytuj | Link

12 listopada 2015, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat codo jakości produktów paradyż nie musisz się obawiać,bo są naprawdę bardzo dobre. Sama koncepcja również przypadła mi do gustu,wysoki połysk do którego warto dobrać jasne meble.



wwww.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2015, 21:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Również radziłabym wykończenie podłogi panelami.
Płytki, nawet te imitujące drewno nigdy nie będą takie przytulne jak panele, mimo że ich powierzchni też daleko do naturalnego drewna.
Chodzi nie tylko o wygląd, ale też "czucie" podłogi stopami - panele położone na podkładzie mają wyczuwalną miękkość której płytkom brakuje. Panele,a najlepiej śliczny dębowy parkiet do salonu i dobrać do niego odpowiednie meble. To będzie miało sens,płytki tam po prostu nie pasują.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2015, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie zgodzę się bo płytki imitujące drewno będą o wiele lepszej i trwalszej jakości,solidności niż zwykłe panele. Co innego jeżeli inwestujemy w naturalne drewno,wtedy racja,ale w innym przypadku panele to tylko półśrodek i coś co za jakis czas zmienimy.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2016, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się podoba w salonie parkiet, takie płytki to z zimnem mi się kojarzą;)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2016, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja w salonie mam panele

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2016, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam na forum:) Kiedyś też mieliśmy panele,jednak zmieniliśmy na podłogę z naturalnego drewna i to był bardzo dobry wybór,wiadomo że to także wyższe koszty,ale przynajmniej otrzymujemy solidność na lata.


www.Sklep.Darymex.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6401 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • Baterie prysznicowe - jakie wybrać Liczba postów: 6 Grupa: Wykańczamy... W zakresie baterii prysznicowych to warto zapoznać się z ofertą Oltens u których możliwości w tym zakresie jest naprawdę sporo i na https://oltens.com/pl/bateri...
  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 242

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >