remont kamienicy

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

15 lipca 2020, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, czy ktoś z Was poleci firmę oferującą usługę: remont kamienic Kraków?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• kosztorys Liczba postów: 2 Grupa: Technologie... Cześć, czy ktoś z Was mógłby polecić mi kogoś, kto wykona kosztorys inwestorski Kraków?
  • Jakie ogrzewanie najlepsze i najtańsze dla nowego... Liczba postów: 284 Grupa: Technologie... Montaż, serwis, naprawę i autoryzację kotłów producentów, takich jak m.in. Viessmann, Weishaupt, Brotje, Giersch, Elco czy Riello oferuje https://serwis-proeko....
  • Lakiernia Liczba postów: 55 Grupa: Technologie... Ja współpracuję z lakiernią automatyczną www.lakierujemyproszkowo.pl z Warszawy. Wykonują dla mnie malowanie elementów z aluminium. Swoje usługi realizują profe...
  • Wyposażenie magazynu Liczba postów: 1326 Grupa: Technologie... Wózki w magazynach to urządzenia elektryczne. Jeśli będziesz chciał nabyć nowe akumulatory to polecam te od TRAX Polska.
  • kupujecie materiały budowlane? Liczba postów: 625 Grupa: Technologie... Mój dom jest zbudowany z keramzytu od KROSBUD, stoi już kilka lat i nic złego się z nim nie dzieje. Polecam taką formę budownictwa.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16202 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 78

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >