sklep z lampami

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

11 grudnia 2015, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bardziej bym poradziła Ci porównywarkę cen. Wtedy masz sporo sklepów w jednym miejscu, a przy okazji wiesz gdzie konkretna lampa ile kosztuje.
Ja często korzystam z Kreocenu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 grudnia 2015, 07:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tą porównywarką cen to bardzo dobry pomysł . wtedy można wybrac ten sklep z lampami który będzie nam najlepiej odpowiadał ceną , asortymentem itd . Jeżeli szuka się lamp to uważam ,ze też powinno sie pomysleć o dobrym osprzęcie elektrycznym . Mam tu na mysli gniazdka i włączniki . Najlepiej by był to ospel.tymbardziej ,ze mozna je sobie dobrac pod kolor ścian , z gniazdkami tak jest ,że sa np w kolorze czerwonym . I w dobrych cenach są.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 grudnia 2015, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja niedawno urządzałem swoje mieszkanie i muszę przyznać, że nie myślałem, że oświetlenie mi sprawi tyle problemu;/ Wiedziałem, że w sypialni chcę mieć dwie lampy na szafkach, a w salonie lampę stojącą. Problem miałem z przedpokojem, łazienką i kuchnią. Chciałem, żeby oświetlenie było przyjemne dla oka i jednocześnie energooszczędne, bo nie sposób zrobić sobie super oświetlenie i płacić majątek za prąd. Z pomocą przyszedł mi sklep http://www.e-klosz.pl i szeroki wybór oświetlenia, ceny przystępne i przede wszystkim kontakt z pracownikami sklepu, którzy potrafią doradzić i podpowiedzieć co lepsze:)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2015, 01:31

Zgadzam sie: good 0 bad

O tak, ja po ostatnich przebojach już nigdy więcej sam nie podejmę się walki z oświetleniem. Pewne rzeczy najlepiej jest zlecić fachowcom. U mnie w mieszkaniu zona sprząta :) dzięki niej i środkom z https://ejedrek.eu/ nasz dom lsni :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2015, 17:43

Zgadzam sie: good 0 bad

sklep z lampami taki jak poleca mogilany , natomiast co do osprzętu czyli gniazdka , przełączniki , łączniki itd to polecam ospela ,ponieważ wtedy na pewno ma się zagwarantowane bezpieczeństwo .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 grudnia 2015, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę polecić www.OprawySchodowe.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór opraw ledowych na swoje schody w niższej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2015, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

wiecie co , ale jest coś takiego jak modne lampy we wrocławiu czy cos takiego jak wybiera się oświetlenie itd. z gniazdek , właczników to jak najbardziej ospel ( oświetlenia to on raczej nie ma jako takiego , przynajmniej nic nie widziałam na ich stronie ,) co do lamp to macie chyba coś na piłsudskiego i na robotniczej we Wrocławiu.Choć i tak moim zdaniem lepiej takie rzeczy zamiac na internecie bo jest taniej po prostu .

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2015, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

a nilsen.pl - mają ładne oprawy, fajne to wygląda na ścianach. A w ogóle w tym sklepie przykuła moją uwagę lampa biurkowa ze stacją do ładowanai telefonu! super sprawa! i to by rozwiązało mój problem nagminnie rozładowanego telefonu!

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2016, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam sie z Kelką ;) ładne oprawy ;) Natomiast jesli ktoś stawia na prostote i dobrą jakość gniazdek , włączników etc , to stawiam równiez na Ospela . Mają wytrzymałe tego typu rzeczy , nie odstaje od ściany . Natomaist wracając do lamoy biurkowej ze stacją ładowania ? powiem szczrrze ,zę nie widziałam jeszcze czegoś takiego i uważam to za na prawdę świetny pomysł;)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2016, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam taką, dokładnie Nilsena, dostałam na otwarcie swojego pierwszego biura.....i nie narzekam. na chwile położe telefon i się ładuje..a że w ciągłym ruchu jestem to akurat to się bardzo sprawdza!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >