szukam firmy stawiającą domy drewniane

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

17 czerwca 2010, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej poszukać chętnych do wykonywania ZLECEŃ BUDOWLANYCH na portalu budowlanym

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 czerwca 2010, 17:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam ze swojej strony Konsorcjum Budownictwa Szkieletowego Gliwa Sp. z o.o. z Gdańska.
Koło 10 lat temu budowałem z nimi dom na Mazurach i jestem w dalszym ciągu niezmiernie z niego zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 czerwca 2010, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Znajomi korzystali z usług firmy Hass. Firma ta zajmuje się budową domów szkieletowych i drewnianych. Naprawdę rzetelna firma bardzo solidne wykończenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2011, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

http://drewnianedomy-by.pl/

Narysuj wszystkie rodzaje domów drewnianych: z bali, profilowane i Fornir klejony warstwowo, a także rozpoczęła produkcję domów ramka!
Gwarantujemy jakość, komfort i niezawodność!

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2011, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, polecam firmę z której sam korzystałem przy budowie domu. Praca przebiegła bezproblemowo i sprawnie. Widać, że jest to brygada z dużym doświadczeniem. A szef wprost uroczy. www.domzbali.biz

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2011, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę bez wahania polecić firmę Domy Sługocki, pana T. Sługockiego :) Stawiają domy drewniane i nie tylko, ale wedle każdego życzenia klienta.

http://www.domyslugocki.pl/kontakt/

Warto się skontaktować..

Pozdrawiam,
Marcin

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2011, 07:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapraszam do odwiedzenia strony www.profisbud.pl budujemy wszystkie domy z drewna ponadto projekty indywidualne zależności od pomysłu klienta . termin realizacji projektu około 5 tyg . Pozdrawiam

Profis bud

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2011, 19:42

Zgadzam sie: good 0 bad

No zdecydowanie, warto skupić się na zaufanej firmie, bo ostatnio spotkałem się z sytuacją, w ktorej [www.wienerberger.pl]materiały budowlane przywiezione przez ''fachowców'' okazały się być stare...

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2011, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

A wiecie może jak z ciepłem w takim domu szkieletowym jeśli chodzi o zimę? :)
_______________________
Żurawie wynajem

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2011, 18:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapraszam domy drewniane . www.profisbud.pl Budujemy wszystkie rodzaje domów z drewna bez względu na stopień trudności Wystarczy podpis resztę załatwimy za ciebie ( Nie budujemy za pieniądze klienta)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zielona Góra- jakieś sprawdzone firmy? Liczba postów: 17 Grupa: Firmy budow... Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniedzy. W przypadku mojego biznesu korzystam z usług profesjonalnej firmy....
  • ŁÓŻKO LOFT Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Tak naprawdę to wiele osób powinno skorzystać z łóżko loft 160x200 . To jest po prostu bardzo dobra oferta.
  • hydraulik warszawa Liczba postów: 54 Grupa: Firmy budow... Niezależnie od tego, czy jest to naprawa drobnej awarii w domu jednorodzinnym czy też kompleksowa modernizacja instalacji w biurowcu, Sebastian Kopaczuk i jego....
  • prace na wysokości Liczba postów: 51 Grupa: Firmy budow... Jeżeli interesują Cię usługi wysokościowe, sprawdź pełną ofertę firmy pod tym adresem: https://alpinizmprzemyslowy.pl/uslugi-wy sokosciowe-oferta/ Znajdziesz ta...
  • Pozycjonowanie zwraca się przy pozycjonowaniu firm... Liczba postów: 61 Grupa: Firmy budow... Pozycjonowanie z https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-kielce/ jest niezwykle istotnym narzędziem dla firm remontowych, które chcą skutecznie dotrzeć do swo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 308

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >