ubrania z własnym nadrukiem

« Powrót do grupy: Pasje forumowiczów

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

4 listopada 2015, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Co sądzicie o ubraniach z własnym nadrukiem? Gdzie można takie kupić w dobrej jakości?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 listopada 2015, 23:14

Zgadzam sie: good 0 bad

no właśnie, gdzie? chętnie kupiłabym takie ubrania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2015, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale chodzi wam o jakieś konkretne ubrania? Teraz własny nadruk można wykonać chyba na wszystkim. oczywiście najbardziej popularne są koszulki, ja także takie zamawiałem w http://selino.pl/zaprojektuj-koszulke-lub-blu ze-z-wlasnym-nadrukiem.html
Jeśli szukacie także koszulek, to polecam, bo są tam dobrej jakości, dostawa jest dość szybka, poza tym ceny też mają całkiem niezłe.
mam nadzieję, że pomogłem.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2016, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Nadruk, ale na dobrej jakości ubraniach. Inaczej nie opłaca się na jednorazówkach.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2016, 07:23

Zgadzam sie: good 0 bad

W Internecie można znaleść wiele takich firm. A jakość jest naprawdę dobra.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2016, 09:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Tym, którzy szukają ubrań które zapewniają maksymalną widoczność, polecam zajrzeć do http://vizwell.pl/. Bardzo dobre jakościowo ubrania, więc myślę, że dostępna tutaj oferta jest godna polecenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2016, 08:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Mazna zamowic przez internet, jest mnostwo sklepow, ktore zajmuja sie tego typu uslugami. Na allegro tez znajdziesz.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2016, 22:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że to super sprawa. Stimago oferuje coś takiego. Warto jednak w pierwszej kolejności przejrzeć ich ofertę, ponieważ mają w sprzedaży odzież już z gotowymi nadrukami. Mi osobiście podoba się ta koszulka

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2016, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Robimy ostatnio wszystkim kolegom na urodziny koszulki z nadrukiem. Na koszulce zawsze jest podobizna jubilata :D

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2017, 23:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Tego typu odzież jest niezwykle oryginalna. Nadruk zazwyczaj nanoszę przy pomocy metody termotransferu, o której wadach i zaletach można przeczytać pod adresem http://drukwfirmie.pl/4778-termotransfer-czyl i-zaprojektuj-sobie-koszulke.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Gry dla pracowników Liczba postów: 6 Grupa: Pasje forum...
  • Jak znaleźć idealnego lekarza? Liczba postów: 439 Grupa: Pasje forum... Jeśli szukasz informacji, czym dokładnie zajmuje się gastrolog, to ten artykuł może rozwiać twoje wątpliwości. W prosty i przystępny sposób wyjaśnia, czym jest....
  • Nauka Liczba postów: 71 Grupa: Pasje forum... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów, w ten sposób zawsze uzyskam najlepsze rezultaty. Jeżeli szukacie sprawdzonego, internetowego sklepu muzyczn...
  • Sklepy z ubraniami Liczba postów: 302 Grupa: Pasje forum... Wyraź Swój Styl z Molton: Zakładka Odzież Damska Elegancka: Jeśli poszukujesz eleganckich i stylowych ubrań, które podkreślą Twoją wyjątkowość i pewność siebie,...
  • Samochód Liczba postów: 38 Grupa: Pasje forum... Czy ktoś z Was korzystał z jazdy testowej?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 399

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >