wybór kotła - Piecbud

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

20 listopada 2013, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

A musi być akurat kocioł tej firmy? Bo jeżeli nie to polecam
www.PieceMans.pl warto sprawdzić,w razie pytan służe pomocą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 grudnia 2013, 00:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie jeszcze możecie polecić kotły co poza wspomnianymi markami? Też planuję niedługo zakup, ale jeszcze nie zdecydowałem się na nic konkretnego.

Ten post był edytowany przez rafaello904 dnia: 15 grudnia 2013, 23:21
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 grudnia 2013, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Minęło juz trochę czasu,wiec może napiszesz czy kupiłeś w końcu jakiś kocioł czy cały czas zastanawiasz się nad kilkoma modelami? Bo teraz u nas www.PieceMans.pl znajdziesz atrakcyjne promocje z okazji zbliżających się siat,warto tam zajrzeć.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2014, 20:14

Zgadzam sie: good 0 bad

A ktoś mi coś powie o tym modelu http://piecbud.net.pl/produkty1/kotly-c-o/kj-mp2 o mocy 20kW na moje 150m2 - byłoby dobrze?
Wstępnie go rozważam ale potrzebuje opinii
dom mam stary ale docieplony, okna powymieniane ,kotłownia duża więc bez problemów - chyba każdy by sie zmieścił

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2014, 22:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam ten kocioł, w dodatku wykonany na zamówienie, bo mam bardzo nietypowe wymiary kotłowni, i wszystko gra, sprawnie działa, duża uniwersalność opału, mam regulator pokojowy (znaczne ułatwienie w sterowaniu kotłem, także jak najbardziej polecam). Producent solidny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2014, 22:18

Zgadzam sie: good 0 bad

A wiesz może co z serwisem? To dla mnie też ważne, bo niestety już raz miałem taka sytuację, że piec padł, była zima, a serwis brzydko mówiąc mnie olał - zero poszanowania klienta. Dlatego chciałbym wiedzieć jak jest tutaj. Czytałem już opinie o tej firmie w internecie i wygląda dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 kwietnia 2014, 06:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolegi piec był z jakąś niewielką usterką w serwisie - wszystko OK, aż sam się zdziwiłem, że tak szybko to ogarnęli, bo opowiadał. Sprawnie i terminowo, także nie ma co się martwić.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2014, 18:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre i solidne kotły na lata warto sprawdzić także na www.Kociol.net mamy szeroki wybór oraz atrakcyjne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2014, 20:22

Zgadzam sie: good 0 bad

ja korzystałem z kolei z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolony ceny są przystępne, rozwiązanie korzystne http://sklep.komarpol.pl/index.php

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2014, 16:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Tera zna naszej stronie www.PieceMans.pl znajdziesz kilka ciekawych promocji,wiec tym bardziej warto zajrzeć i wybrać odpowiedni kocioł dla siebie. Zapraszamy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 193

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >