zalany parkiet pomocy

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

20 sierpnia 2007, 15:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Proszę o info jak należy teraz postąpic, miałam zalane mieszkanie pare dni temu, ułożony parkiet na dużej powierzchni podniósł się do góry i nie przesadzam na srodku powsatała góra wysokości ok 35 cm, jak narazie trzyma się w całości - co mam z tym zrobić ? jest szansa ze opadnie, czy trzeba go układać na nowo

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 września 2007, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

sprobuj go czyms przycisnac i niech schnie tylko ze powoli
u mnie mnie wrocil do normy, ale slyszalem ze nie raz a moze nawet czescie trzeba taki parkiet przelozyc a to oznacza robote ze hoho i tym samym wydatki

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czy dywan sprawdzi się na płytkach? Liczba postów: 33 Grupa: Robimy stro... Koszty prania dywanów mogą również wzrosnąć, jeśli potrzebna jest szybka usługa. Wiele firm oferuje ekspresowe pranie za dodatkową opłatą. Informacje na ten tem...
  • Szalunki stropowe Liczba postów: 44 Grupa: Robimy stro... Interesuje mnie hobok metalowy. Czy możecie polecić firmę z takim asortymentem? Ważna jest dla mnie wysoka jakość produktów. Ostatnio znalazłam w Internecie fir...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 374 Grupa: Robimy stro... Osobiście uważam, że drewno naturalne na podłodze to najlepsza rzecz! To rozwiązanie zdrowe, bezpieczne i generalnie rekomendowane rodzinom z małymi dziećmi ;)....
  • odległość paneli od ściany Liczba postów: 5 Grupa: Robimy stro... ja impregnowalem srodkiem Classen Nano Silver ... wpisz w google, to wyskoczy ... 1 litr okolo 23zl, a wystarczylo na dwukrotne pokrycie 40m2 ... ladny delikatn...
  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19195 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 368

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >