Czy dywan sprawdzi się na płytkach?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

19 listopada 2012, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę o położeniu dywanu na płytkach w korytarzu.
Ale czy nie będzie się ślizgał. Nie mam ogrzewania podłogowego i płytki są bardzo zimne. Dywan chcę kupić taki mniejszy http://www.dywany.net/produkt,Finea%20Exclusive,202.html [url] bardziej na środek. Co możecie mi doradzić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2012, 16:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Dywan na płytkach będzie latał i się ślizgał, chyba że kupisz specjalną matę antypoślizgową pod dywan

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 listopada 2012, 15:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam miałam tą matę przed remontem, muszę powiedzieć, że to coś okropnego, nie wiem co bym zrobiła gdybym nie miała w zamiarze wymiany podłogi. Mata pozostawiła sobie takie ślady, że trudno było się tego pozbyć niestety nie zdecyduje się już na nią, szkoda nowej podłogi, no ale to było drewno być może na płytkach będzie inaczej

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2012, 20:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem sprawdzi się,ale nie taki który jest rozciągnięty na całej długości i szerokości płytek,bo wtedy nie bardzo byłby sens aby je kłaść. raczej mniejszy dywanik,wtedy jak najbardziej tak.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2017, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, ale moim zdaniem powinien to być dosyć ciężki, masywny dywan. Może on być np. taki - https://dywanwdomu.pl/kategoria/shaggy-i-kudl acze Żeby pojawiał się poślizg, ten dywan musiałby być naprawdę cieniutki i kiepskiej jakości, a zakładam, że takich chcecie unikać, prawda?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 marca 2017, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciężko powiedzieć, bo moim zdaniem jeżeli mamy płytki to dywan raczej odpada, ale to też kwestia gustu. Osobiście jestem zwolennikiem naturalnego drewna, w szczególności dębowego, sam zamawiałem podłogę do domu na Chene.pl i nie zawiodłem się, jest bardzo trwała i elegancka.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2017, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem to podwojenie tego samego efektu, bo z jednej strony chcesz mieć ciekawy i ładny wzór płytek,natomiast z drugiej oryginalny dywan, więc to się powiela. Zdecyduj się na jedną opcją, ja osobiście wybrałby płytki plus ogrzewanie podłogowe.

eMojePodlogi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2018, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam w łazience dywanik na płytkach i wszystko jest jak najbardziej w porządku :) Kupiłem go na www.zlotesklepy.pl i wygląda naprawdę ładnie, jest taki inny niż te wszystkie wykładziny do łazienek. Dzięki temu mogę się chwalić że całe mieszkanie mam nowocześnie i kolorowo urządzone, bo nawet łazienka jest czarno-czerwona :D

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2018, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

classic car insurance quote temporary car insurance non owner car insurance classic car insurance

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2018, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Right-minded started fresh occupation:
http://deanna.blogs.telrock.org

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 179

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >