listwy przypodłogowe

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

22 maja 2009, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

co mam zrobić z listwami przypodłogowymi, które mi się odrywają? jak je przymocować, żeby nie odchodziły? teraz są zamontowane na specjalne spinki, które można powiedzieć nic nie dają

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2009, 17:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik napisał: [code:1:f91bfc568f][list=][/code:1:f91bfc568f]

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 czerwca 2009, 17:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
Listwy podłogowe i przypodłogowe to temat rzeka. Tu znalazłem krótki, ale celny artykuł na ten temat: http://janfachowy.pinger.pl/m/1313520/diabel- tkwi-w-szczegolach-listwy-przy-podlodze.
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2009, 23:17

Zgadzam sie: good 0 bad

artykuł ciekawy, ale najlepiej jest kupic nowe listy i dobrze je zamontowac - a jak to może zanudzam, ale polecam poradzic sie u specjalistów z komfortu - naprawde mają o tym pojęcie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lipca 2009, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Taki sam problem rozwiązali u mojego sąsiada, wcześniej te spinki ciągle odpadały, nie ciekawie to wyglądało, aż w końcu poprosili fachowca, właśnie z komfortu. Wymienili wszystkie listwy, ale teraz to przynajmniej ma wygląd.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 sierpnia 2009, 01:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik martika napisał: Taki sam problem rozwiązali u mojego sąsiada, wcześniej te spinki ciągle odpadały, nie ciekawie to wyglądało, aż w końcu poprosili fachowca, właśnie z komfortu. Wymienili wszystkie listwy, ale teraz to przynajmniej ma wygląd.


czyli czasem najlepsze są najprostsze rozwiązania :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2010, 17:38

Zgadzam sie: good 0 bad

lepiej zakupić porządne listwy, np ORAC DECOR, przyklejane bezpośrednio do ściany i nie bawić się w jakieś spinki itp

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2011, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też bym radziła kupić porządne nowe listwy. Niedawno z mężem kładliśmy panele i listwy do nich kupiliśmy w sklepiku internetowym na http://www.multiplexi.pl/sklep . Duży wybór kolorów, listwy widać że są solidne i trwałe do tego bardzo łatwe w montażu,poświęciliśmy temu jeden wieczór i po problemie a przesyłka bardzo szybko do nas doszła.Cena też ok. Polecam na prawdę!! WARTO!!

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2011, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

ja miałem podobny probllem, już miałem dość starych i odpadających listew. wyszukałem sobie nowe na necie właśnie na ]www.multiplexi.pl zamontowałem i juz sie nie przejmuje bo te trzymaja sie dobrze, radze Ci byś zrobił podobnie

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2011, 20:33

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam sklep listwy-dekoracyjne.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Panele podłogowe Color firmy Witex Liczba postów: 17 Grupa: Robimy stro... sporo sprzedaliśmy tych paneli. i ten kolor aktualnie mamy w promocji
  • kuchnia Liczba postów: 38 Grupa: Robimy stro... Jednym z rewelacyjnych sklepów który w tym temacie mogę Wam polecić jest https://sklepselect.pl/ Spotkacie się tam z ogromną bazą produktów jak aromaty i dodatk...
  • Posadzka z żywicy epoksydowej Liczba postów: 147 Grupa: Robimy stro... Myślę, że jeżeli w grę wchodzą Żywice epoksydowe i inne takie specjalistyczne materiały budowlane - warto ufać firmom, które mają wieloletnie doświadczenie i ci...
  • Posadzka do warsztatu Liczba postów: 47 Grupa: Robimy stro... Warsztat samochodowy to miejsce, gdzie posadzka powinna być bardzo dobrze zabezpieczona przed niekorzystnymi warunkami. W przeciwnym razie konieczne będą regula...
  • posadzka w kuchni Liczba postów: 10 Grupa: Robimy stro... Najlepiej będzie, jak skontaktujesz się z firmą, która zajmuje się żywicami. Wtedy wszystkiego się dowiesz, bo tutaj naprawdę za wiele rzeczy - zależy - żeby Ci...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19214 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 234

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >