Projekty domów w nowej odsłonie

Projekty domów w nowej odsłonie

Firma architektoniczna „Dobre Domy Flak & Abramowicz” uruchomiła właśnie nową stronę internetową. Elegancka szata graficzna, rozbudowana wyszukiwarka i stale aktualizowany poradnik to nie jedyne zalety tego serwisu.

 

Elegancka szata graficzna

 

DobreDomy.pl to nowoczesny, przejrzysty serwis skierowany do osób, które planują budowę domu. Wygodne menu, duże zdjęcia i stonowana kolorystyka sprawiają, że szybko można wyszukać interesujące nas projekty domów. Każdy projekt został szczegółowo opisany. Bogatą kolekcję wizualizacji uzupełniają rzuty, przekroje i elewacje. W przypadku niektórych projektów istnieje też możliwość zapoznania się z widokami wnętrz. W osobnej ramce zebrane zostały parametry budynku, takie jak powierzchnia użytkowa, powierzchnia zabudowy, kubatura netto, powierzchnia i kąt nachylenia dachu, wysokość budynku, a także liczba pokoi i łazienek. Dodatkowo użytkownik może obejrzeć zdjęcia z realizacji, które pomogą mu w wyborze najlepszego projektu.

 

Wyszukiwarka projektów domów

 

Użytkownik może skorzystać z wyszukiwarki szybkiej lub zaawansowanej. W pierwszym przypadku ma do wyboru takie kryteria wyszukiwania, jak nazwa projektu, autor projektu, wielkość domu i liczba kondygnacji. Funkcjonalne są zwłaszcza dwie ostatnie opcje. Domy zostały podzielone na trzy grupy: do 120 m2, od 120 do 160 m2 i powyżej 160 m2. Wybierając liczbę kondygnacji, użytkownik może szybko znaleźć dom parterowy, piętrowy lub z poddaszem. Z kolei wyszukiwanie zaawansowane pozwala określić szczegółowe parametry projektu, takie jak wymiary domu, szerokość działki, liczba pokoi, łazienek i kondygnacji, typ zabudowy, rodzaj i kąt nachylenia dachu, a także obecność garażu i podpiwniczenia.

 

Czytaj również: Dom dla rodziny wielopokoleniowej

 

 

 

 

Czytaj również: Taras wyposażony w kominek sprzyja relaksowi

 

Poradnik na temat budowy domu

 

Na szczególną uwagę zasługuje blog prowadzony przez Tomasza Flaka, doświadczonego architekta i współzałożyciela pracowni „Dobre Domy”. Porady dotyczą szeroko rozumianej tematyki budowlanej. Dzięki krótkim, przejrzystym artykułom inwestor dowie się, jak wybrać projekt domu, na co zwrócić uwagę podczas szukania projektu, a także jak zaaranżować wnętrze i otoczenie budynku. Wskazówki dotyczące określonych rozwiązań architektonicznych uzupełnione są o informacje z zakresu prawa budowlanego. Czy można zbudować dom na działce rolnej? O jakie formalności należy zadbać przed budową domu? Jak ograniczyć koszty budowy domu? Odpowiedź na te pytania inwestor znajdzie w sekcjach „Budujemy dom”, „Wokół domu” i „Wnętrze Twoich marzeń”. Dowiedz się więcej: DobreDomy.pl/Poradnik.

 

Bogata baza projektów domów

 

Portfolio firmy architektonicznej „Dobre Domy” obejmuje ponad 400 gotowych projektów domów i liczba ta stale rośnie. Oferta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców. Najmniejsze domy mają powierzchnię użytkową ok. 70 m2, a największe – ok. 220 m2. Inwestorzy mają do wyboru domy w stylu nowoczesnym i klasycznym. Do każdego projektu dołączane są też atrakcyjne, bezpłatne dodatki, takie jak schemat instalacji solarnej, schemat wentylacji mechanicznej, projekt prefabrykowanej więźby dachowej, pakiet rozwiązań energooszczędnych i charakterystyka energetyczna. 

Źródło: they / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Społeczność budnet.pl ma już 18811 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 193

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >