20 letni błąd

« Powrót do grupy: Zanim wybudujesz dom

15 września 2009, 20:40

Zgadzam sie: good 0 bad

20 lat temu geodeta rozdzielił działką na dwie
Granica biegnie przez środek działki
W miejscu gdzie stoi budynek bliźniaczy biegnie wzdłuż połowy mojego okna i 2 m po ścianie nośnej następnie pomiędzy budynkami po ścianie nośnej
Błąd polega na tym, że w dwóch miejscach z przodu i z tyłu działki granica przebiega w oknie.
Prawnie granica podziału powinna być wytyczona 4 m od okna
Jestem nowym właścicielem i mam problem wykupić dzierżawę na własność, bo jak tu wykupić działkę z połową okna na stronie sąsiada.
Proszę o poradę jak krok po kroku prawnie trzeba załatwić ten błąd geodezyjny by granica przy oknie na działce dzierżawa wieczysta biegła zgodnie z prawem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Domek letniskowy Liczba postów: 29 Grupa: Zanim wybud... Jednym z lepszych producentów domków letniskowych jest https://domki-zylajek.com/ mamy od nich domek dwa lata i jest jak nowy. Kupując domek nie spodziewaliśmy....
  • nadzór budowlany Liczba postów: 59 Grupa: Zanim wybud... Nadzór budowlany, a także kontrole okresowe, może prowadzić rzeczoznawca budowlany Kraków. Warto więc zapoznać się bliżej z usługami, które on oferuje.
  • Tkaniny dobre na wszystko Liczba postów: 18 Grupa: Zanim wybud... Czy możecie polecić sklep z takim asortymentem jak guziki sklep online? Ważna jest dla mnie bogata oferta guzików. Chodzi mi o różne wielkości i różne barwy. Ni...
  • badania geotechniczne Liczba postów: 23 Grupa: Zanim wybud... Odwierty do projektu robi się w miejscach gdzie będzie stał dom, garaż i droga dojazdowa, chyba że zastanawiasz się jaki rodzaj fundamentów zanim przejdziesz do...
  • reklama na granicy Liczba postów: 34 Grupa: Zanim wybud... W kontekście rosnącej świadomości ekologicznej, butelka Dafi z logo firmy stanowi skuteczne narzędzie marketingowe, które podkreśla proekologiczną postawę marki...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19329 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 302

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >