Adamek vs. Kliczko

« Powrót do grupy: Sport

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

21 października 2017, 02:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie kiepska walka, natomiast w listopadzie zobaczymy w akcji Wikinga. Jak myślicie ? Wygra ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lutego 2021, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

tindr , tinder login
tider

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wędka Liczba postów: 24 Grupa: Sport Całkowicie się zgadzam
  • Burpees-co to Liczba postów: 15 Grupa: Sport W moim przypadku skorzystałem z oferty polecanego mi tłumacza przysięgłego języka włoskiego - https://nowatkowski.pl/tlumacz-przysiegl y-wloskiego-w-warszawie/ i...
  • Polska liga połki nożnej Liczba postów: 60 Grupa: Sport Faktycznie takie kwestie są niezwykle ważne, ale moim zdaniem również warto jest co nieco wiedzieć na temat związany z historią ekstraklasy. Mi udało się o tym....
  • buty sportowe Liczba postów: 220 Grupa: Sport Jakie Wy macie zdanie na temat zakupów w sklepach internetowych i jak często korzystacie z tej opcji? Jeżeli chodzi o mnie, to zawsze korzystam ze sprawdzonego....
  • zawody Liczba postów: 46 Grupa: Sport Ja też co takiego słyszałem, ale teraz nie mam czasu tym się zajmować, szwagier na rugby mnie namówił, po godzinkach rzecz jasna :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 267

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >