Agencja marketingowa - jaką wybrać?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

23 grudnia 2020, 08:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, prowadzę firmę budowlaną i chciałbym założyć ciekawą stronę i sklep internetowy. Możecie mi polecić Agencja marketingowa Bydgoszcz która to zrealizuje? Z góry dzięki;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lutego 2021, 15:03

W ostatnią sobotę przeczytałem artykuł na temat marketingu https://funkymedia.pl/model-aida-w-marketingu -skuteczne-teksty-reklamowe.html .Moim zdaniem warto ten artykuł przeczytać bo można się dowiedzieć bardzo dużo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lutego 2021, 08:49

Z moim sklepem internetowym pomógł mi Specjalista SEO Wrocław Kamil Demidowski. Działam w branży sprzętu elektronicznego. Znajomy polecił mi Kamila, który posiada duże doświadczenie w budowaniu sklepów internetowych i zaczęliśmy wspólnie działać. Pozycjonowanie stron w Google jest bardzo istotne dla sklepu e-commerce, aby dotrzeć do szerszej grupy odbiorców.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2021, 13:04

Polecam też zerknąć tutaj https://pl.merce.com/realizacje myślę, że te realizacje zrobią na Was wrażenie. Platforma Merce to świetne narzędzie dla e-biznesu!

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2021, 22:48

Też się zastanawiam

___
wypromowani

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2021, 15:59

sprawa chyba nie jest az tak bardzo skomplkikowana jak komus mogloby sie wydawac. Na pewno dobrze byloby by agencja marketingowa byla z Twojej okolicy. Wszak nie wszystkie sprawy mozna zalatwiac przez internet. Na pewno sie z tym zgodzisz. Poza tym agencja marketingowa powinna miec jakies doswiadczenie w tym temacie. Jakos nie mam przekonania do wspolpracowania z osobami, ktore tak naprawde dopiero startuja. Zawsze to jest bowiem jakby na to nie patrzec spora niewiadoma. Nie wiem, jak Ty uwazasz, ale takie jest moje zdanie. Warto zobaczyc moze portfolio, albo cos w tym stylu. Trzeba sprawdzic sukcesy danej firmy, by miec nadzieje, ze u Ciebie bedzie podobnie

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2021, 19:19

W mojej ocenie najlepiej byłoby wybrać certyfikowanego partnera Google. Takie podmioty doskonale znają się na pozycjonowaniu stron i są nam w stanie zagwarantować osiągnięcie konkretnych celów w określonym przedziale czasowym. W tym zakresie można nawiązać współpracę np. z Performance Media. Więcej na ich temat dowiemy się m.in. stąd: https://performancemedia.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2021, 21:42

Uważacie, że tego typu działania mają sens?

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2022, 10:37

oczywiście że mają sens... Skuteczne pozycjonowanie stron zawsze przynosi z czasem dobre efekty. Gdyby to nie miało sensu to nikomu by się tego nie chciało robić :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2022, 20:04

ja uważam że pozycjonowanie to super sprawa, zerknijcie sobie
http://www.tapsik.pl/pozycjonowanie-krakow

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Gdzie zamówić wysokokaloryczny węgiel? Liczba postów: 754 Grupa: Porady i op... No to Bordon44 trzymamy kciuki i czekamy na opinie po sezonie grzewczym jak tam się sprawdza węgiel od KGM oraz czy jeszcze będziesz zamawiał od nich opał w prz...
  • Solidne pustaki Liczba postów: 4 Grupa: Porady i op... Szukam czegoś w zakresie jak w temacie. Ofert jest dosyć sporo, ale ja chcę tylko najlepsze rozwiązania. Kupujecie w ogóle takie rzeczy u siebie? Może taka ofer...
  • Czym podkleić okleinę ? Liczba postów: 53 Grupa: Porady i op... Dokładnie, taśma dwustronna najlepiej
  • Aranżacja biura Liczba postów: 380 Grupa: Porady i op... Szanowni Państwo, We wnętrzach biurowych dobrze sprawdza się neutralna biel. Do malowania ścian i sufitów w tych pomieszczeniach rekomenduję farbę Śnieżka Eko P...
  • Co jest tańsze :żaluzje czy rolety? Liczba postów: 34 Grupa: Porady i op... Czy możecie polecić profesjonalną firmę z branży żaluzje Poznań? Głównie chodzi mi o żaluzje pionowe i rolety zewnętrzne. Jakiś czas temu znalazłam polskiego pr...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18051 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 936

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >