Aranżacja biura

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

27 czerwca 2013, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj mogę się zgodzić,meble biurowe,biurko i ewentualnie jaką komoda odgrywają najważniejszą rolę. Dekoracja okna nie ma aż tak dużego znaczenia,to zawsze można dopasować potem. Teraz ciekawe meble i dodatki znajdziecie u nas www.Goliat-Importer.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2013, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

O dodatkach należy pomyśleć już w trakcie projektowania całego wnętrza, nie ma nic gorszego niż późniejsze kombinowanie i dobieranie różnych elemencików, które zazwyczaj nie pasują do całości obrazka.



www.rabatybudowlane.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lipca 2013, 01:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: dagobert napisał: jednak i tak najważniejszą rolę odgrywają meble biurowe, które powinny być
wykonane z materiałów dobrej jakości, nie rozumiem jak
niektórzy mogą kupować meble do biura z komisów, które
zawsze są w opłakanym stanie :/


Zgadzam się. Tym bardziej, że biuro to wizytówka firmy, jeśli przyjmujemy w nim klientów. Wiem, że firma, która wykonywała dla mnie szafy zajmuje się aranżacją biur i wykonuje meble do takich pomieszczeń. Fawre.pl - korzystał ktoś?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2013, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli ktoś chce skorzystać z usług firmy, która zajmuje się min. aranżacjami wnętrz zapraszam do współpracy :) Mamy referencje, a na terenie Warszawy i okolic działamy od ponad 10 lat. Zapraszam: lukasz@perfectus.warszawa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2013, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

przecież wiadomo, że jeśli chce się mieć w pełni profesjonalne biuro, to samemu raczej nie da się rady odpowiednio go wyposażyć, ewentualnie można poczytać trochę artykułów, a jak już tak naprawdę nie chcemy zatrudnić projektanta, wiadomo koszty, to polecałbym się przejść na targi wnętrzarskie, będą się teraz odbywać w Warszawie - Interiors & Design, rejestracja dla odwiedzających jest za darmo: http://targiwnetrzarskie.pl/zwiedzajacy/rejes tracja-on-line/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2013, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik polka napisał: Użytkownik Gość: dagobert napisał:
jednak i tak najważniejszą
rolę odgrywają meble biurowe, które powinny być

wykonane z materiałów dobrej jakości, nie rozumiem jak

niektórzy mogą kupować meble do biura z komisów,
które

zawsze są w opłakanym stanie :/




Zgadzam się. Tym bardziej, że biuro to wizytówka firmy,
jeśli przyjmujemy w nim klientów. Wiem, że firma, która
wykonywała dla mnie szafy zajmuje się aranżacją biur i
wykonuje meble do takich pomieszczeń. Fawre.pl - korzystał
ktoś?


Ja właśnie ostatnio słyszę o tej firmie coraz częściej. Zastanawiam się jaki jest jej fenomen.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 sierpnia 2013, 19:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik green6 napisał: Użytkownik polka napisał: Użytkownik Gość: dagobert napisał:

jednak i tak
najważniejszą

rolę odgrywają meble biurowe, które powinny być


wykonane z materiałów dobrej jakości, nie rozumiem
jak


niektórzy mogą kupować meble do biura z komisów,

które


zawsze są w opłakanym stanie
:/






Zgadzam się. Tym bardziej, że biuro to wizytówka
firmy,

jeśli przyjmujemy w nim klientów. Wiem, że firma,
która

wykonywała dla mnie szafy zajmuje się aranżacją biur
i

wykonuje meble do takich pomieszczeń. Fawre.pl -
korzystał

ktoś?




Ja właśnie ostatnio słyszę o tej firmie coraz
częściej. Zastanawiam się jaki jest jej fenomen.



Fenomen? Hmm... dobre pytanie. Ta firma została mi polecona przez znajomych, a skąd oni się o niej dowiedzieli i w jakich okolicznościach- nie wiem. Wg mnie firma jest dobra, zna się na tym co robi i robi to właśnie fenomenalnie. Ludzie, którzy tam pracują nie przychodzą aby odwalić swoją fuchę i do widzenia, ale doradzą, wysłuchają Twoich propozycji, itp. Moim zdaniem to ważne. Szafy też są bardzo dobrej jakości, z zastosowaniem najnowszych technologii. Fawre ma również co chwilę jakieś promocje, więc to na pewno też przyciąga. Green6- gdzie słyszałaś/eś o Tej firmie?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2013, 08:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Marlenko, rzeczywiście bardzo ładne aranżacje:)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2013, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Do biura warto byłoby pomyśleć takze o dobrym,ciekawym motywie fototapety,np
http://www.magicandstyle.com/p1442,panel-szklany-do-drzwi-s zafy-jack-in-glasses.html

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2013, 18:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Wizerunek biura jest bardzo ważny, często nie zdajemy sobie z tego sprawy i nie przywiązujemy do tego wagi. Biurka (słyszałam np. dobre opinie o Kinarpsie)to nie wszystko, trzeba także pomyśleć o recepcji, stolikach i fotelach dla gości i oczywiście dekoracjach np. personalizowanych pod konkretną firmę, ale także innych - ocieplających przestrzeń biurową. Warto więc przeanalizować, co znajdzie się np.na ścianach, ale także na podłodze - płytki, panele, wykładziny. Są firmy, które robią np. wykładziny dywanowe na zamówienie z dowolnym wzorem.Nie warto inwestować w wykładziny słabej jakości - sztuczne, elektryzujące się, które po roku nadają się już do wymiany. Czasami lepiej poszukać dobrego producenta, niż kupować najtańszy produkt w supermarketach budowlanych. Duże znaczenie w kształtowaniu przestrzeni biurowej ma także oświetlenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • architektura, projektowanie wnętrz- szukam fachowc... Liczba postów: 58 Grupa: Porady i op... Jeśli szukasz fachowców z zakresu architektury i projektowania wnętrz we Wrocławiu, istnieje kilka sposobów, aby ich znaleźć: 1. **Internetowe platformy**: Kor...
  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 38 Grupa: Porady i op... Comfypack https://comfypack.pl/ specjalizuje się w produkcji beztubowej folii stretch, zapewniając rozwiązania opakowaniowe charakteryzujące się trwałością i el...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 388

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >