Aranżacja biura

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

27 grudnia 2014, 02:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie jest to jedyna firma, ja jak najbardziej tez korzystałem z oferty tej firmy www.terminex-meble.pl warto, tyle mogę powiedziec!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 stycznia 2015, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Aranżacja biura to przede wszystkim meble plus kolor ścian oraz wykończenie podłogi. Bardzo fajnie w gabinecie sprawdza się drewno plus kilka dodatków które znajdziecie u nas na www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 stycznia 2015, 19:07

Zgadzam sie: good 0 bad

pomocy przy nowoczesnej aranżacji biura można poszukać u architektów z biur projektowych jak np. www.ampmdesign.pl mi zaprojektowali eleganckie biuro,w którym pracuje się z przyjemnością. widać,że posiadają zmysł artystyczny.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2015, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko czego potrzebujecie do aranżacji biura znajdziecie w naszym sklepie www.KamilaMeble.pl mamy szeroki wybór mebli,foteli i dekoracji biurowych w niższej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2015, 03:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj można znaleźć bardzo dobre meble i akcesoria do tego typu wnetrz www.dominova.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2015, 07:35

Zgadzam sie: good 0 bad

A zaglądaliście do nas na www.KamilaMeble.pl ? Bo jeżeli nie to najwyższy czas nadrobić zaległości,teraz przed świętami przygotowaliśmy ciekawe promocje.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2015, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

warto postawić na dobre i odpowiednio rozplanowane oświetlenie. U nas takie oprawy http://swiatlo.warszawa.pl/oferta to połowa sukcesu jesli chodzi o aranżacje biura. I lepiej się pracuje od razu.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2015, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Aranżacja biura to wygodne i ciekawe meble, oświetlenie i dekoracje. Oczywiście zastosowane z umiarem by nie stworzyć przepychu w miejscu pracy :) Elementy sztukaterii takie jak panele dekoracyjne 3D czy listwy ścienne nietuzinkowo wyeksponują ścianę i nadadzą pomieszczeniu indywidualnego charakteru. Listwy przypodłogowe stworzą ciekawe przejście podłogi w ściany i nadadzą wnętrzu elegancji. Aby uzyskać ciekawe oświetlenie można zastosować fasety oświetleniowe z taśmami LED :) Każdy z elementów sztukaterii może ciekawie ozdobić gabinet, wystarczy odpowiednio wybrać :) Można połączyć dekoracje z nowoczesnością, elementy sztukaterii z innymi dekoracjami czy materiałami.




Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2015, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Te sztukaterie są ciekawe ale nie jestem pewien czy rozwiązanie sprawdzi sie w biurze. Sam uważam,że lepiej jest zainwestować w proste , wygodne meble. Które pomieszczą wszystkie papierki a jednocześnie będą praktyczne. Odsyłam do strony Black Red White:
www.brw.com.pl - Aktualnie mają tam meble biurowe w dobrych cenach. Sam swego czasu zamawiałem tam meble do swojego biura i jestem zadowolony.
Zdecydowałem sie na kolekcję Pop. Czyli proste, jasne oraz tanie meble.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2015, 22:50

Zgadzam sie: good 0 bad

każdy element jest ważny w aranżacji. I meble i okna, światło czy podłoga. Bo całość widzi klient, który przychodzi. U nas jeśli chodzi o podłogę wybraliśmy taką wyjładzinę http://www.robin-wykladziny.pl/realizacje . stonowane kolory nadają charakteru wnętrzu a poza tym jest bezpieczna i łatwa w użyciu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >