Aranżacja małej łazienki

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 26 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

15 kwietnia 2014, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem tak, w tej chwili rynek jest w sumie zalewany różnymi produktami, które są naj, do tego ich różnorodność sprawia, że czy to łazienkę czy inne pomieszczenie można zaaranżować na tysiące sposobów. Moim zdaniem warto przy planowaniu remontu zaplanować kilka złotych na aranżację danego pomieszczenia wtedy można spokojnie sobie odwiedzić jedną z tego rodzaju firm http://www.artprojectstudio.pl/ powiedzieć na czym nam najbardziej zależy i otrzymać to w zamian w bardzo fajnej cenie i efekcie dużo leprzym aniżeli byśmy sami byli wstanie wymyśleć. Takie jest oczywiście moje zdanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lipca 2014, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko czego potrzebujesz w kwestii aranżacji swojej łazienki,znajdziesz u nas na www.2hd.pl miła i fachowa obsługa służy swoją radą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2014, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie w aranżacji pomogła znajoma architekt, dzięki czemu maksymalnie udało mi się wykorzystać przestrzeń

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2014, 14:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomyśl o lustrach na całą ścianę jedną chociaż fajna sprawa optycznie powiększa. Prysznic przeszklony też fajnie by wyglądał. Grzejniki to Kermi fajnie wyglądają

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2014, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy takiej powierzchni też poleciłbym pomoc architekta... Poszukaj może w jakimś sklepie w okolicy, czy nie współpracują z taką osobą. Ja kupowałem trochę rzeczy do łazienki w takim sklepie we Wrocławiu ceramika design i dostałem projekt łazienki gratis.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2014, 16:35

Zgadzam sie: good 0 bad

jasne kolory, kolory ziemi, może trochę pasów dla wydłużenia, jasne meble, wąska pralka, raczej bez wanny, ale jeśli uwielbiasz wannę to zobacz czy nie możesz pralki wstawić do kuchmi wtedy wnna zostanie zwłąszcza że można teraz takie piękne wanny znaleźć, będzie ozdoba małęj łaziemki

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2014, 18:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Postaw na jasne kolory płytek plus do tego albo mniejsza wanna akrylowa,albo też węższy brodzik z kabiną prysznicową,może coś z naszej strony przypadnie Ci do gustu www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2014, 15:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi sie, ze mozna to jakoś ciekawie rozwiazać. Ja lubię takie klimaty ale to chyba w większej ąłzience by się sprawdziło.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2014, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli jest to mała łazienka to jak pisałem powyżej-w grę wchodzą tylko jasne płytki i na tym proponuję się skupić,poza tym zajrzyj na 2hd.pl gdzie pomożemy dopasować też odpowiednią kabinę prysznicową.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2014, 08:00

Zgadzam sie: good 0 bad

My do małej łazienki (ok 6m2) chcemy kupić prysznic, umywalkę, która będzie postawiona na blacie i podwieszane wc. Myślałam o jasnych, gładkich płytkach z http://www.banyo.pl/pol_m_Plytki-i-mozaiki_Pl ytki-102.html bo wydaje mi się, że optycznie powiększą wnętrze. Zawsze marzyła mi się duża łazienka ale takie są uroki mieszkania w bloku...

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 26 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 192 Grupa: Najnowsze t... A co powiesz na te modele https://madar24.pl/meble/lozka/lozka-200 x200/? Estetyczne i funkcjonalne. Nowoczesny design pasujący do każdej aranżacji, duża powierz...
  • Pościel Liczba postów: 72 Grupa: Najnowsze t... Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić ofertę, z której sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem prezentu dla blis...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 12 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 279 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...
  • Meble na wymiar Warszawa Liczba postów: 12 Grupa: Najnowsze t... Super fajnie prezentują się meble w tym firmowym ogrodzie zimowym. Taki zestaw mebli wypoczynkowych na wymiar sprawdza się w tej firmie wyjątkowo dobrze.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19170 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 117

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >