Aranżacja salonu

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 31 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

9 września 2015, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jakoś nie jestem zwolennikiem kominków. Później tyle dymu może być w mieszkaniu i sadzy i innych efektów ubocznych spowodowanych paleniem drewnem w środku :P

Moj salon jest wykonany w podobnym stylu, przy calej aranzacji mieszkania pomagala mi firma http://artecubo.pl/. Lubie takie surowe wykonczenia w stonowanych kolorach, stawiam zawsze na prostote i na tym mi zalezalo. Postaram sie zrobic zdjecie mojego salonu i wyslac wam efekt koncowy bo slowami tego nie potrafie wytlumaczyc ;)

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 22:49
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 września 2015, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam szukam odpowiedniej aranżacji salonu. Macie ciekawe propozycje :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 września 2015, 18:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakiego stylu szukasz? Zerknij na tego typu klimat, dość nowoczesne rozwiązania: http://www.decoroom.eu/aranzacja-wnetrz-realizacje#warszawa- ul-wolska-46

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 22:49
Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2015, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatni byłam u mojej znajomej, która urządzała mieszkanie w stylu nowoczesnym. Ona miała dekoratora, który jej w tym pomagał i efekt był super. Powiem wam, że http://www.kominki-kozlowski.pl/]kominki w salonach to jednak świetnie wyglądają, zwłaszcza takie nowoczesne.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 22:49
Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2015, 21:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Z dekoratorem wnętrz to niczym nie trzeba sie przejmować. Kominek musowo musi być. Bo w jesienne wieczory to idealny stan :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2015, 16:40

Zgadzam sie: good 0 bad

ja to sama smykalki nie mam do aranzacji, nie wiem co laczyc ze soba a co ne, wiec jak robilam mieszkanie musialam zatrudnic Architektownie, zeby mi wszsytko zaprojektowala, podzielilam sie moimi pomyslami, troche musieli z tego wyeliminowac, bo niektore rzeczy nie pasowalu do siebie, ale ogolnie potem wszystko wyszlo super. Korzystacie z projektantow?

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2015, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiecie o wnętrzach w stylu industrialnym? Z metalowymi regałami?

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2015, 08:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardziej jestem za stylem skandynawskim, ale industrial również jest ciekawy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2015, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi bardzo podobają się wnętrza jasne i przestronne, dlatego urządzając salon postawiłby na jasne wnętrze z elementami bieli:) Znajomi mają salon w brązach i do tego niby meble w jasnych kolorach, ale kanapa jest ciemna i ściany tez niezbyt zachęcające, bo ciemnobrązowe, a podłoga też ciemna i ogólnie całe wnętrze dość mocno przytłacza:/ Moim zdaniem w salonie sprawdzi się jasna podłoga i jasne meble, a nawet białe i wtedy wnętrze jest naprawdę przytulne i przyjemne do odpoczynku:) Kanapa raczej ciemniejsza, bo biała to niepraktyczna, ale białe ściany mogłyby być:)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2015, 01:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto popatrzeć sobie na jakieś aranżacje, a później poszukac podobnych mebli i dodatków w sklepach. Ja akurat swoje znalazłam w salonie meblowym 33meble w Szczecinie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 31 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 224

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >