Automatyczna brama garażowa

« Powrót do artykułu: Automatyczna brama garażowa | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

25 lutego 2015, 19:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Brama garażowa to bardzo istotny element szczególnie jeżeli garaż jest częścią naszego domu. Warto o tym pamiętać, aby produkt poza wyglądem był również funkcjonalny i nie przepuszczał zimna. Ja bramę garażową kupiłem u http://www.solidstal.pl/ i póki co wszystko jest ok :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2015, 22:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja, podobnie jak Marek, zdecyodwałem się na kupno bramy garażowej od www.solidstal.pl, firma ma naprawdę solidną ofertę, dobrej jakości bramę i szeroki wybór, dla mnie to zdecydowanie firma godna polecenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 października 2015, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaki macie napęd do bramy? Ja się zastanawiam nad napędem Tiziano z BFT. Brama nie jest zbyt ciężka więc myślę że taki napęd wystarczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 listopada 2015, 06:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że podczas zakupu siłownika, warto zapytać kogoś z obsługi co polecają dla takich parametrów wagowych. Ja mam u siebie siłownik włoskiej firmy Nice, dobrany w centrum ogrodzeń Arkadia i sprawuje się bardzo dobrze. Mam ją jeszcze rok na gwarancji.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2016, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Brama garażowa to podstawa ,a już z napędem to nie ma nic lepszego i wygodniejszego. Polecam firme www.siatkomet.pl , która specjalizuje się w tej branzy i zna się bardzo dobrze na pracy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 marca 2016, 22:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim spróbuj dopasować bramę garażową do własnych pomieszczeń. Zobacz czy masz możliwość zamotnowania bramy skegmentowej czy uchylnej lub innej to bardzo ważne. Sam jednak jestem zdania, że jednymi z lepszych bram garażowych na rynku są bramy segmentowe. Jesli zalezy Ci na czymś konkretnym to polecam szczególnie te http://www.hanbud.com.pl/dystrybutor-bram-wjazdowych-bramy-g arazowe-drzwi-stalowe,22,bramy-segmentowe-wisniowski,52.chtm

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2016, 18:29

Zgadzam sie: good 0 bad

dobrze jest też sobie dobrać automatykę do bramy, przy gorszej pogodzie bardzo się to docenia, ja wybrałem napędy i siłowniki na http://e-automatydobram.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2016, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Siłownik do bramy garażowej powinno się dobierać w zależności od wielkości bramy (ilość metrów kwadratowych). Wtedy jak siłownik jest dobrze dobrany będzie brama działać sprawnie. Warto też spoglądać na ilość cykli na dobrę i czy mechanim jest zabezpieczający, to znaczy jak brama czegoś dotknie to blokuje się jej zamykanie. Np. siłowniki BFT tak mają, Tiziano chyba. To jest sprawdzony model.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2016, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich an forum. Tutaj pierwsze co należy zrobić to określić budżet jaki posiadamy na zakup całości,łącznie ze sterownikiem,siłownikiem itd,od tego trzeba zacząć. Z naszej strony możecie liczyć także na pomoc jeżeli chodzi o cynkowanie swojej bramy lub ogrodzenia,właśnie tym zajmujemy się na co dzień.

CynkowanieWikans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2016, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej będzie jeżeli zaufasz najlepszym w tej dziedzinie. Polecam Ci Bram-Bud na ich stronie od razu masz formularz wyceny, który możesz wypełnić. A Oni już uzgodnią z Tobą resztę. Na prawdę producent z najwyżej ligi.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 376

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >