Beton w sypialni?

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

15 listopada 2021, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć, Jak myślicie jak elegancko i gustownie urządzić sypialnię?
Każde pomieszczenie w domu bądź mieszkaniu pełni ściśle określone funkcje. Czy zastosowanie w sypialni betonu będzie miało pozytywny wpływ?

Zobaczcie - chodzi o cos podobnego.
http://www.vhct.pl/

Podobno sypialnia to bardzo ważne miejsce do odpoczynku :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 maja 2022, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tą sypialnią to bywa ciężko. Jeżeli chcesz mieć w niej typowe małżeńskie łóżko, to ciężko później coś wskórach, bo powierzchnia pomieszczenia często na to nie pozwala :) Jeżeli ja bym robiła jednak takie pomieszczenia, to chyba bym postawiła na gustowną szafkę nocną i lampkę (najlepiej po obu stronach łóżka). Na przeciwko pakowna szafa. A nad łóżkiem fajnie by było mieć jakąś ścianę w tapecie lub drewno w jakiejś formie... :) Elegancki żyrandol, zasłony i myślę że wystarczająco.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2022, 14:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie super opcja, a jak będziecie chcieli też zająć się malowaniem elementów betonowych we wnętrzu i na zewnątrz to mogę jak najbardziej polecić Wam, żebyście sprawdzili farby dostępne w ofercie https://polifarb.lodz.pl/pl/11812-beton bo to u nich udało nam się dobrać wersję EG-B do malowania podłoży betonowych, ale również garażach, magazynach, halach fabrycznych itp. i tynków oraz do wykonywania grubopowłokowych zabezpieczeń antykorozyjnych. Efekt wyszedł naprawdę świetnie, pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2022, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie strzał w 10! Super opcja, sama się na nią zdecydowałam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >