Brama garażowa - wybór

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

22 listopada 2021, 16:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli jednocześnie będziecie na etapie poszukiwań stylowych, dobrze wykonanych i ciepłych bram garażowych do swojego garażu to jak najbardziej polecam sprawdzić ofertę firmy Bramotechnika. Można znaleźć u nich różne propozycje marki Hormann https://www.bramotechnika.pl/oferta/bramy-gar azowe/8-bramy-uchylne w tym również uchylne. Cała realizacja przebiegła pomyślnie, jednocześnie zmieściliśmy się w wyznaczonym budżecie wraz z wykonaną przez nich realizacją montażu. Pozdrawiam i koniecznie daj znać jak to u Was wyszło!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 listopada 2021, 21:01

Zgadzam sie: good 0 bad

super linki :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 czerwca 2022, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Co polecacie z siłowników? Chciałbym właśnie na jesieni założyć siłownik. Jest kilka markowych firm, są również siłowniki, które można kupić na przykład w marketach. Co wybrać, aby brama chodziła cicho i bezproblemowo?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2022, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogólnie to zdecydowanie nie warto kupować marketowych siłowników, bo zawsze z nimi po prostu są jakieś problemy. Lepiej dopłacić, mieć coś porządnego, siłownik, który prosto zamontować, który potem też łatwo serwisować, do którego są dostępne części zamienne. Osobiście mogę polecić BFT. Sprawdzona marka, mająca różne rodzaje siłowników

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2022, 04:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Im lepszy, dobrze dobrany siłownik, tym zdecydowanie dla nas i dla bramy lepiej W BFT jest dużo udogodnień, w tym na przykład dobrze wykonany system, który zapobiega zamarzaniu siłownika. Ma to znaczenie, jak temperatura spada poniżej 0. Ogólnie pragnę zwrócić uwagę na to, że automatyka sprawnie pracuje w różnych, często mocno niesprzyjających warunkach atmosferycznych

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lipca 2023, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej, jak brama garażowa ładnie współgra ze stolarką okienną i drzwiami. Budynek prezentuje się wtedy o wiele lepiej. Ja postawiłem na bramę garażową Innoview. Jestem bardzo zadowolony. Brama garażowa jest dopracowana, wszystko do siebie pasuje. Duży plus za jakość izolacji, która automatycznie przekłada się na niższe rachunki (w samym garażu nie trzeba tak mocno grzać, co ma znaczenie, jak mamy garaż w bryle domu). Nie miałem też problemu z zamówieniem bramy w interesującym mnie rozmiarze

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2023, 20:36

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też wyvbrałem bramę z innoview. właśnie przede wszystkim ze względu na bardzo dobry współczynnik przenikalności cieplnej, gdyż to mnie najbardziej interesowało. brama ma uszczelki na całym obwodzie. Ja mam model style plus i jestem bardzo zadowolony. jeśli chodzi o aspekt antywłamaniowy to warto też wspomnieć o tym, że w tym modelu są specjalne osłony montowane nad bramą, które uniemozliwiają dostęp do spreżyń i części automatu.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2023, 22:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że to dobr wybór. Warto brać pod uwagę fakt, że po prostu tego rodzaju produkty kupujemy raz na wiele lat, więc lepiej nie kierować się tylko i wyłącznie ceną. A tu bramę garażową mamy po pierwsze ładną, po drugie zaś dopracowaną pod każdym względem

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2023, 21:13

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie, dla mnie nawet dużo ważniejsze niz wygląd są właśnie dobre parametry.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2023, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukaj w sieci i poczytaj więcej o tym.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dekorator wnętrz Liczba postów: 36 Grupa: Firmy budow... Szanowni Państwo, szybkim sposobem na zmianę wyglądu wnętrza jest przemalowanie ścian. Do malowania najlepiej wykorzystać farbę, która tworzy trwałą powłokę odp...
  • Firma Budowlana Warszawa Woj. Mazowieckie Liczba postów: 32 Grupa: Firmy budow... Jeśli szukacie sprawdzonej firmy która kompleksowo wybuduje wam dom pod klucz w Warszawie i okolicy bez zbędnego stresu polecam firmę: budivia.com.pl
  • Księgowa Liczba postów: 50 Grupa: Firmy budow... Wybór odpowiedniej księgowej jest bardzo ważną kwestią. Dlatego warto zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy: https://twojaksiegowa.warszawa.pl/pelna- ksiegowosc...
  • Praca Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... W takim razie jeśli chodzi o oferty pracy w Poznaniu od zaraz to na pewno znajdziesz szeroki wybór możliwości w tej lokalizacji. Bez względu na branżę czy pozio...
  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 237

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >