Chce zrobić sobie kuchnię pod wymiar

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

1 czerwca 2021, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Chce zrobić sobie kuchnię pod wymiar i do tego jakieś zabudowane systemy mebli do mieszkania i tak się zastanawiam kogo tutaj ewentualnie warto wybrać, ktoś zajmuje się robieniem takich mebli i będzie w stanie dobre propozycje mi zaoferować. Jak macie kogoś sprawdzonego, po kogo będzie warto sięgnąć to dajcie namiar.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2021, 19:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Decoroom, Warszawa, ul Nowogrodzka 62B.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 czerwca 2021, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Spokojnie zamawiaj meble od Luvio, nie zawiedziesz się. Dobrze, terminowo robią i nie widziałem, żeby mieli jakiekolwiek negatywne opinie o działalności. Aktualnie przyjmują zamówienia, bez problemu.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2021, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble na wymiar to najlepsze, na co można się zdecydować. Wszystko jest idealnie wyliczone, a szafki możemy sobie zaplanować, jak chcemy. Osobiście polecam, ale trzeba wybrać dobrego stolarza. asdeperu.org/kuchnie-poznan

Ten post był edytowany przez nataliaszyszka1 dnia: 28 czerwca 2021, 10:09
Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2021, 08:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również myślałam o kuchni pod wymiar. Jednak jej cena zwaliła mnie z nóg... zdecydowałam się na meble kuchenne modułowe - to znacznie tańsze rozwiązanie a jakość identyczna :)
Dopasowałam wszystko w najmniejszym calu i powiem szczerze, że efekt jest zdumiewający!
Dodatkowo kupując przez Internet miałam zagwarantowaną darmową dostawę więc to dodatkowy plus :) Osobiście jestem baaardzo zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 października 2021, 15:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Można samemu. Ja sobie zrobiłem samemu meble do kuchni. Systemy szufladowe Bluma, płyty docięte na wymiar z marketu. Koszt na tamte czasy w firmie och-ach jaki mi rzucili to 15tyś na blacie z paździerza. Ja za 7-8tyś zrobiłem na tych samych Blum-owskich systemach z dębowym blatem. Przebitka jest :).
Nie mówię o dziadowaniu. Blat 4cm dąb klejony, fronty biały połysk w lakierze. Stalowe uchwyty. Systemy najdroższe na rynku. Liczę bez AGD, bo można kupić lodówkę za 500zł i za 5000zł.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2021, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

To zdecydowanie dobry pomysł. Kuchnia powinna być przede wszystkim funkcjonalna.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble kuchenne na wymiar Liczba postów: 67 Grupa: Ekspert ara... Ja najbardziej kocham to, że zrobiłam 5 palnikowa płytę gazowa, pod nią szuflady i obok małe cargo na przyprawy. Dzięki temu mam zawsze porządek. W szufladach t...
  • Jaka podłoga do salonu Liczba postów: 262 Grupa: Ekspert ara... Ja bym raczej postawiła na podłogę drewnianą. Takie podłogi są przede wszystkim eleganckie i ponadczasowe. Na stronie https://wroclaw-podlogi.pl/podlogi-drewn ia...
  • Kuchnia w bieli Liczba postów: 272 Grupa: Ekspert ara... Moja rada po doświadczeniach z kilkoma stolarzami, ogólnie pozytywnych, ale jedno wręc przeciwnie. Szukaj sprawdzonego polecanego stolarza, bo to akurat branża,...
  • Czy ręczniki w hotelu powinny być jednocześnie ozd... Liczba postów: 17 Grupa: Ekspert ara... Zadbaj o to, by Twoja sypialnia stała się prawdziwą oazą spokoju i relaksu. Na https://estilex.pl/ znajdziesz pościele i prześcieradła, które zapewnią Ci maksy...
  • Malowanie mebli sosnowych Liczba postów: 15 Grupa: Ekspert ara... Interior ideas are always creative to bring comfort to everyone. It's like me playing stumble guys, so much fun

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 373

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >