Co na monotonne wnętrze?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸

25 kwietnia 2016, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomalowanie jednej ze ścian na intensywny kolor to super pomysł :) poza tym warto na dodatki postawić, np. kolorowe poduchy, nową pościel, zasłony, jakiś fajny obraz, świece. To wszystko sprawi, że wnętrze będzie wyglądać świeżo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2016, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

A to my szukaliśmy na przykład sposoby na to, jak ożywić martwą w sumie łazienkę i zdecydowaliśmy się na okładzinę z granitu i do tego zrobienie sobie takiegoteż blatu granitowego. Tu macie przykład, jak to ładnie może wyglądać: http://dario-stone.pl/realizacje/lazienki/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2016, 20:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Intensywny kolor ścian w sypialni to nie jest raczej dobry pomysł. Pomaluj ją najlepiej na szaro, bo ten kolor jest modny a dobierz mocne dodatki. Np. poduszki , stolik, boki mebli czy zasłony możesz mieć w kolorze fuksji. Odpowiednie nowoczesne oświetlenie na pewno też ci pomoże w spełnieniu celu.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2016, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Aby skończyć z monotonnym wnętrzem można wybrać np nietypowe kolory ścian,zmienić je oraz postawić na oryginalne,stylowe meble. Akurat na naszej stronie Quadre.pl znajdziecie ich szeroki wybór,warto zerknąć.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2016, 17:39

Zgadzam sie: good 1 bad

Na monotonne wnętrze kolorowe kolory heh.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2016, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej zmienić kolory ścian :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2016, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym z kolorami ścian nie przesadzała. Najlepiej pozostawić je neutralne, a poszaleć w dodatkach (poduszki, narzuta na łóżko, doniczki, ramki na zdjęcia). Łatwo je wymienić na inne :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2016, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja aby zmienić troche wnętrze i żeby nie było takie monotonne to zainwestowałem w kominek. Znajomi polecili mi firme www.wilinski.pl montującą kominki . Mają głowy pelne pomysłów , a cale wykonenie jest perfekcyjne.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2016, 18:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak serio to wszystkie pomysły fajne, myślę, ze wprowadzenie kolorów ma sens, zawsze ożywią przestrzeń. Albo duze rośliny - robią wrażenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2016, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomalować na jakiś żywy lub jasny kolor oraz dopasować sobie do nich jakiś fajny wzór. Tu masz poglądowe zdjęcie z galerii od Farby Kabe.

Ten post był edytowany przez panjerzy dnia: 11 maja 2016, 11:53
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 187

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >