Co na monotonne wnętrze?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

20 października 2015, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Urozmaicić nudne wnętrze można na wiele sposób, czasem nawet nie trzeba chwytać za pędzel. Ciekawe dodatki czynią cuda :) Może nowe rolety, zasłony albo poduszki w dopasowanych kolorach, nowy dywanik, albo efektowna lampa, teraz na fali są oryginalne modele oświetlenia w stylu loftowym, np. http://britoplighting.pl/Produkty,2110/Oswietlenie_br_/_nowo czesne/Bulb

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 listopada 2015, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

zależy na czym polega jego pospolitość i czego w takim wnętrzu brakuje - jeśli chodzi o barwy, wystarczy fanie zagrać kolorem i dobrać takie lampy do pokoju, które go ożywią. A jeśli jest dość prosto w formie, lampa o ciekawym kształcie np http://koma.lux.pl/modern/Alien-xl-lampa-podl ogowa-e2723W,pid,9,shcatid,19,shprid,18289.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2015, 08:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Monotonne wnętrze można "zabić" na kilka sposobów,ja polecam zacząć od tych najprostszych,czyli: zmiana koloru ścian czy dekoracje okienne- żaluzje lub rolety,które znajdziecie na www.Vitre.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2015, 20:17

Zgadzam sie: good 0 bad

http://www.kurpas.com.pl - Jak dla mnie świetny wybór jeżeli chodzi o wystrój wnętrz.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2015, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Czasem nie potrzeba aż tak wiele aby zmienić monotonne wnętrze,oprócz kolorystyki ścian wystarczy kilka dodatków jak stylowe,oryginalne krzesła,pufy czy fotele- one w każdym wnętrzu wprowadza oryginalność,zobaczcie na www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2015, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

ja myślę że warto postawić na originale rozwiązania na przykład na [url]meble [/url=www.e-regaly.pl/category/regaly-z-polka-metalow a]metalowe :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2015, 22:24

Zgadzam sie: good 0 bad

ja myślę że warto postawić na originale rozwiązania na przykład na meble metalowe :)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2015, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble metalowe mogą w praktyce dać poczucie zimna i zniszczyć przytulność w mieszkaniu niż pomóc,wiec z tym musimy działać i dobierać bardzo ostrożnie. Proponuję kontrastową kolorystykę,tak aby nieco urozmaicić monotonne wnętrze.

www.HaDwao.net

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2015, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

możesz spróbować jaskrawych kolorów albo niestandardowych mebli. Możesz poszukać takich bardziej fikuśnych albo uderzyć w jakieś nieszablonowe dekoracje. Pomysłów znajdzie się wiele.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2015, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

nam pomogła firma www.punktystyq.com.pl urządzać mieszkanie, bardzo fajnie wyszło i na pewno nie jest to monotonne wnętrze . Uważam ze czasem warto zaufać fachowcom.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >