Co wpływa na szybką sprzedaż nieruchomości?

« Powrót do artykułu: Co wpływa na szybką sprzedaż... | « Powrót do grupy: Inwestycje

26 września 2021, 21:41

Zgadzam sie: good 0 bad

w moim przypadku akurat szybko równa się z pośrednikiem – gdyby nie Góralczyk Nieruchomości, trwałoby to o wiele dłużej, a tak zaoszczędziłam sporo czasu, nie musiałam też martwić się pokazywaniem mieszkania i wszystkimi formalnościami

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 maja 2022, 20:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety ja się na samych szczegółach takich transakcji nie znam, ale mi udało się właśnie jakiś czas temu bardzo szybko zbyć moje mieszkanie i na tym mi najbardziej zależało. W sumie to po kontakcie z firmą https://bnonline.pl/skup-nieruchomosci/ okazało się, że to oni skupili ode mnie moje mieszkanie za gotówkę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 maja 2022, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Też poszłabym nie współpracę z agencją podczas sprzedaży nieruchomości, to jednak trzeba mieć gadane, żeby komuś opchnąć przedmiot za tyle kasy

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2022, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby osiągnąć jak najlepsze możliwe rezultaty. Jeżeli szukacie usług profesjonalnego biura nieruchomości, to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę nowoczesnego biura nieruchomości w Bydgoszczy, w którego ofercie znajdziecie m.in. Dom na sprzedaż Bydgoszcz .

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2022, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

W dużej mierze ważnym jest właśnie to abyśmy również wiedzieli jak można naszą nieruchomość szybko sprzedać. Ja w takiej sytuacji zgłosiłem się do firmy https://kupujemym.pl/ gdyż wiedziałem doskonale, że to oni zajmują się skupowaniem nieruchomości za gotówkę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19131 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 320

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >