Co zrobić z rysami na panelach podłogowych?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

27 lipca 2010, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Podczas użytkowania paneli podłogowych powstały na niej rysy. W niektórych miejscach są całkiem głębokie. Co zrobić z tym fantem?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2010, 19:50

Zgadzam sie: good 0 bad

z panelami jest taki problem, ze tego nie przeszlifujesz niczym ... niewielkie (pojedyncze) rysy mozna zaatakowac pisakiem retuszujacym ... dobiera sie odcien i jazda .. w sklepach z panelami powinni cos miec ... inna metoda (gdy niezbyt glebokie, a duzo), to calosc potraktowac impregnatem Classen Nano Silver .. nadaje lekki polysk panelom i zalewa ryski

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2010, 16:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc to nie bawiłabym się takimi środkami pielęgnacyjnymi gdyż z reguły mają one opłakany skutek. Jeśli problem jest naprawdę duży to radzę wymienić panele lub jeśli się da to dosztukować.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2010, 17:48

Zgadzam sie: good 0 bad

W leroy merlin widziałem takie gumki do retuszowania rys na panelach podłogowych. Są dostępne w różnych kolorach. Możesz również użyć pisaka jak pisał przedmówca lub wymienić uszkodzony panel.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2010, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej kupić takie panele które się nie rysują

odradzam classen i krono

kupiłem ostatnio panele firmy kaindl, ciężko je znaleźć w sklepach ale są bezproblemowo dostępne na allegro teraz chyba jest nawet jakaś promocja...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 stycznia 2011, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Spróbuj poszukać w którymś z marketów środka do retuszu paneli podłogowej. Powinny tam być takie specjalne gumki czy flamastry. W każdym razie, w takich sytuacjach możemy zobaczyć zdecydowaną przewagę parkietu nad panelami.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2011, 17:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się ze "stefan21", najlepiej kupić takie panele które się nie rysują.

Ja polecam Pergo. Kupiłam bez problemu w specjalistycznym punkcie na terenie trójmiasta (Rumia). Sprzedawca zapewniał, że są to jedne z lepszych paneli na rynki. Faktycznie, po dłuższym użytkowaniu stwierdzam, panele nie do zdarcia.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2011, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Proszę o fotki .zaradzimy ze skutkiem.

http://www.mojebudownictwo.blogspot.com/

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2011, 20:58

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja polecam samoprzylepne panele winylowe Starfloor Tarketta. Są dużo lepsze i bardziej wytrzymałe niż zwykłe, bo mają powłokę poliuretanową. Ponadto zamontowaliśmy je zupełnie sami w jeden dzień na starej podłodze!!!! Wyglądają zupełnie jak naturalne drewno i nawet mają taką fakturę. Jak dla mnie na dzień dzisiejszy nie ma nic lepszego.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2011, 20:59

Zgadzam sie: good 0 bad

No i zapomniałam o najważniejszym. Mogę po nich chodzić w szpikach i nie ma ani pół śladu! :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Panele podłogowe Color firmy Witex Liczba postów: 17 Grupa: Robimy stro... sporo sprzedaliśmy tych paneli. i ten kolor aktualnie mamy w promocji
  • kuchnia Liczba postów: 38 Grupa: Robimy stro... Jednym z rewelacyjnych sklepów który w tym temacie mogę Wam polecić jest https://sklepselect.pl/ Spotkacie się tam z ogromną bazą produktów jak aromaty i dodatk...
  • Posadzka z żywicy epoksydowej Liczba postów: 147 Grupa: Robimy stro... Myślę, że jeżeli w grę wchodzą Żywice epoksydowe i inne takie specjalistyczne materiały budowlane - warto ufać firmom, które mają wieloletnie doświadczenie i ci...
  • Posadzka do warsztatu Liczba postów: 47 Grupa: Robimy stro... Warsztat samochodowy to miejsce, gdzie posadzka powinna być bardzo dobrze zabezpieczona przed niekorzystnymi warunkami. W przeciwnym razie konieczne będą regula...
  • posadzka w kuchni Liczba postów: 10 Grupa: Robimy stro... Najlepiej będzie, jak skontaktujesz się z firmą, która zajmuje się żywicami. Wtedy wszystkiego się dowiesz, bo tutaj naprawdę za wiele rzeczy - zależy - żeby Ci...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19215 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 118

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >