Czy figurki sa jeszcze trendy jesli chodzi o dekoracje?

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

12 maja 2016, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiemy o jakie figurki chodzi,np te mniejsze jeszcze pół biedy,bo nie będą aż tak bardzo widoczne,gorzej z tymi większymi,które np kompletnie odbiegają od stylu całego pokoju.


KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 czerwca 2016, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Figurki to bardzo ogólne pojęcie ;) Tak naprawdę nie do końca wiem, co masz na myśli.
U nas figurki stoją tylko w dziecięcym pokoju. Młody kolekcjonuje, także na pólkach jest tego sporo. Teraz szukam dla niego czegoś nowego na prezent. Jeśli szukacie figurek dla dziecka, tu fajny artykuł: https://www.hulahop.pl/wiadomosc/figurki-star -wars-lego-i-hasbro-ktore-wybrac-porownanie/2859/ . Mój syn je uwielbia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2016, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

wydaje mi się, że jeśli chodzi o figurki w pomieszczeniach to kluczową sprawą jest umiar. Myślę, że kilka ciekawych figurek w klimacie wnętrza będzie ekstra :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2016, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja nie przepadam, że takiemi drobiazgami, jak dla mnie wprowadzają nieład do pomieszczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2016, 09:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie również staram sie aby było tego jak najmniej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 września 2016, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

To już zależy od nasz samych, wczesnej takie ozdoby faktycznie były w modzie, teraz trochę się to zmieniło i im mniej tego typu figurek tym w zasadzie lepiej.

HaDwao.net

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2016, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam ochotę na drewniane figurki, które wyglądają jak stare, zniszczone. Oczywiście ludzi, ale niezbyt realistyczne. Ech, tylko jeszcze takie znaleźć :). Modą nie ma co się przejmować. Twój dom? Twój. No to rób w nim co chcesz :).

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2016, 09:23

Zgadzam sie: good 0 bad

myślę, że takie charakterystyczne mogą stanowić ozdobę, lecz ich zbyt wielka ilość przytłoczy wnętrze

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2016, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy jakie figurki i to co kto lubi.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2016, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie osobisćie figurki to raczej siedlisko kurzu niż faktyczna ozodba i dekoracja, ale to nic innego jak kwestia gustu Dekoracje z figurek sprawdzą się jeżłei palnujemy zaaranżować salon w stylu retro.

www.BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Pokój dla dziecka Liczba postów: 197 Grupa: Nowości ara... Bardzo ciekawą ofertę edukacyjnych zabawek dla dzieci posiada sklep https://www.toyz.pl/ Z pewnością znajdziecie tam idealną propozycje dla każdego dziecka.
  • nowe mieszkanie dla żony Liczba postów: 43 Grupa: Nowości ara... Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad przeprowadzką do Bąkowa? Odkryj, co ta malownicza miejscowość ma do zaoferowania, czytając ten wpis: https://www.amprojek...
  • Wanna z hydromasażem Liczba postów: 32 Grupa: Nowości ara... W poprzednim mieszkaniu miałam taką wannę. faktycznie rachunki za wodę wychodzą wyższe, bo trzeba napełnić wannę do określonej wysokości. Poza tym trzeba pamięt...
  • Szukam dobrego architekta wnętrz Liczba postów: 8 Grupa: Nowości ara... Szanowni Państwo, Aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt końcowy warto stosować wysokiej jakości materiały, w tym również farby do malowania ścian. Do malowania....
  • remont salonu Liczba postów: 22 Grupa: Nowości ara... Gdzie szukaliście inspiracji i porad podczas aranżacji Waszego salonu? wypożyczalnia samochodów Kielce

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 270

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >