Czy drzwi muszą mieć taki sam kolor jak podłoga?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

18 grudnia 2008, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Panuje ogólne przekonanie że kolor podłogi i drzwi wewnątrz domowych musi być taki sam a bynajmniej bardzo zbliżony do siebie? Czy zawsze musi tak być? Czy waszym zdaniem nie lepiej wyglądają połączenie jasnej podłogi a ciemnych drzwi? Co o takim połączeniu sądzicie? Bo mi wydaje się znacznie nowocześniejsze. Jakie są wasze opinie na ten temat?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2009, 00:30

Zgadzam sie: good 0 bad

nie musżą być podobne wielu klientów którzy przychodzili do mnie do pawilonu z takim dylematem wychodziło z ciemnymi fdrzwiami kontrast to piekan sprawa a dobrany odpowiednio nadaje smaku, a najważniejsze jasna podłoga i ciemne drzwi pozwalają wszystko inne zrobić pomiędzy i nic się nie gryzie więc jest łatwiej dobierać wykończenia do siebie.
Moim uluboknym zestawem jest podłoga Berg&Berg w klonie albo jasnym orzechu (trochę spopielony) i do tego drzwi Wenge Porta ma taki średnio ciemny więc nie zmniejsza aż tak wizualnie mieszkania ake oczywiście jest to cioemny kolor i wzór nowoczesny Koncept C6 bardzo mi się podoba, tylko z meblami małbym problem :D tu jeszcze nie wyrobiłem sobie zdania.

pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 maja 2009, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

To już zależy od ciebie. Ja to i to mam inne ale pasuje:d

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2009, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

tak dopisując troche byłem w mieszkaniu u kogoś dawno temu i ten ktoś miał podłogi w dębie drzwi w dębie meble w debie i łazienke różową, od tej pory zniechęciłem się strasznie do drzwi w kolorze podłogi. Bratu założylismy do jesionu drzwi w orzechu 3 Porta-Nova z 4-ma matowymi szybami mi sie bardzo podoba brat stwierdził że jednak nie za bardzo wolałby coą jaśniejszego więc wszystko kwestią gustu.
natomiast przyłożyliśmy póxniej z ciekawości orzech 6 taki kolorek trochę pod klon zlewanie się nie jest dobrym pomysłem póxniej poszedł orzech jeden taki pod ciemnawą olchę i to juzwyglądało lepiej wię jeśli można mogą być jasne tylko błagam nie w kolorze podłogi.

pzdr.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2010, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogą ale nie muszą, przecież można założyć drzwi albo o ton jaśniejsze albo o ton ciemniejsze i też naprawdę ładnie takie coś wygląda. Wszystko w jednym tonie to może być przytłaczające

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 września 2010, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

No jasne ze nie musza :) Kto powiedzial ze musza? Wszystko to kwestia gustu i odpowiedniego dobrania kolorow. Lepiej wygladaja kontrasty kolorow niz wszystko w jednym i tym samym. A jesli nie mozesz sie zdecydowac to po prostu nie kupuj drzwi :)

--
Panele słoneczne

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2010, 20:38

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie, kto powiedział, że muszą być w jednym kolorze?:) Ja nawet nie słyszałem takiej opinii... Ja w domu też mam różne odcienie, moim zdaniem byłoby nawet gorzej, jakby drzwi były takiego samego koloru jak podłoga. Kontrast wprowadza pewne ożywienie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2010, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od Twojego gustu,drzwi wcale nie musza i bardzo często nie są w tym samym kolorze co podłoga. Błędem byłoby myśleć inaczej.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2010, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Niektórzy zwracają na to uwagę by wszystko (może większość) było takie same to robią większość pod kolor. Jednak ja uważam, że drzwi nie muszą być tego samego koloru. Nawet ciekawiej będzie wyglądać jak drzwi będą się wyróżniały innym kolorem :)

Kwestia gustu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2010, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

ależ skądże. Nie muszą, moga być kontrastowe kolory, na przykład drewniana jaśniejsza podłoga i ciemniejsze drewniane drzwi. Mogą być w tym samym odcieniu. Może to być drewniane podłoga i na przykład białe lub czarne drzwi, albo takie, które oddadzą barwę pewnego elementu z korytarza, które łączy się z pokojem, bądź innym miejscem z tymi drzwiami. Można też użyć zupełnie innego rodzaju drewna do drzwi i na podłogę. Istnieje dowolność w łączeniu i każde rozwiązanie jest dozwolone! :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Moc cekawych pomysłów na prezent Liczba postów: 50 Grupa: Porady i op... Zbliżają się urodziny mojej najlepszej przyjaciółki i jak zwykle mam dylemat, co jej kupić. Po wielu przemyśleniach doszłam do wniosku, że idealnym prezentem bę...
  • odkurzacz, jakiej firmy? Liczba postów: 66 Grupa: Porady i op... Aby ułatwić sobie sprzątanie niezbędne są nam do tego pomocne urządzenia takie jak odkurzacz. Dzięki temu urządzeniu sprzątanie idzie nam dużo sprawniej. Wybór....
  • Jaki dobry materac wybrać? Liczba postów: 68 Grupa: Porady i op... A czy zapoznałeś się już może z ofertą New Hever? Jeśli jeszcze nie, to polecam zajrzeć tutaj https://new-hever.pl/ w poszukiwaniu interesujących opcji, poniewa...
  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 300 Grupa: Porady i op... Mi znajomy polecił Mitsubishi Electric, zawsze chciałem mieć klime w swoim domu i jestem mega zadowolony z jakości sprzętu
  • Szafa pod zabudowę Liczba postów: 124 Grupa: Porady i op... Moim zdaniem dobra firma stolarska powinna zaopatrywać się w dobre maszyny i urządzenia. Do takich działań polecam zapoznać się z ofertą firmy https://www.dana....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19328 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 180

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >