Aranżacja biura

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

1 marca 2013, 17:55

Zgadzam sie: good 0 bad

moja znajoma otwiera biuro rachunkowe i nie wie jak zaaranżować wnętrze na 2 stanowiska, ja jej polecam skorzystanie z gotowych pomysłów np.: www.tanie-meble-biurowe.com/aranzacja-biura-3 / wydaję mi się, że takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić jej czas i pieniądze, co o tym sądzicie? czy może lepiej kupować osobne moduły?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 marca 2013, 17:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam ostatnio miałem podobny problem. Ogromny wybór mebli biurowych to niestety często trudność ciężka do przeskoczenia dla kogoś kto nie zna się na tym a potrzebuje dokonać szybkiego i racjonalnego wyboru;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 marca 2013, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Warto na początku zrobić małe rozeznanie, jak duże powinny być biurka do pracy, ile szaf na dokumenty potrzeba, czy ma być szafa ubraniowa czy zwykły wieszak, ile miejsc dla petentów przy dostawkach bocznych lub osobnym stoliku. Niby błahostki,
ale potem są to kwestie decydujące o komforcie pracy, a co za tym idzie wydajności
osób pracujących. Mnie osobiście biuro rachunkowe kojarzy się z robotą
papierkową, więc optymalne byłyby biurka minimum 160x80cm z dostawkami bocznymi. Firmy oferują moduły biurek od 80x80cm, 100x, 120x... aż do 200x80cm, więc jest możliwość wyboru. W ofertach firm są biurka kompaktowe (narożne) sprawdzające się w przypadku pracy na jednostkach centralnych leżących na blacie. Warto też kupić dobre, solidne krzesła, aby potem nie dzwonić co 3 m-ce z reklamacją, bo to jednak kłopot i zawracanie gitary. Oprócz spraw samego wyposażenia ważnym czynnikiem jest kształt i wielkość pomieszczenia, sposób jego doświetlenia, co dalej ma wpływ na rozstawienie stanowisk. I tak dalej...
pozdrawiam
:-)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2013, 17:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie w pokoju biurowym powinny znaleźć się obowiązkowo panele podłogowe jak i ścienne,a poza tym dobre,eleganckie meble z biurkiem na komputer i wygodnym krzesłem obrotowym.


www.1lazienka.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2013, 16:05

Zgadzam sie: good 0 bad

ja zrobiłem małe rozeznanie w sklepach internetowych i według moich spostrzeżeń najlepszą ofertę ma e-sklep http://www.tanie-meble-biurowe.com mają szeroki wybór elementów i akcesoriów do wyposażenia biura w przystępnych cenach

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2013, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba generalnie rzecz biorąc warto szukać w dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych,gdzie mamy największy wybór oraz niższe ceny. teraz widziałem kilka fajnych promocji. Zobaczcie takze u nas www.1lazienka.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2013, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie to z dodatków polecam obrazy. Mam taki plakat New York , zaraz naprzeciwko biurka.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2013, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Biuro ma raczej ściany puste, więc można zastosować coś o większym formacie np. http://dobryobraz.pl/product-pol-4605-Piec-cz esci-Konie-0460-obraz-na-plotnie.html. Myślę, że dobrze się skomponuje z biurowymi meblami.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2013, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

należy pamiętać, że aranżacja biura to nie tylko meble, ściany i podłogi, niewiele osób zwraca uwagę na okna - według mnie dekoracja okna odgrywa bardzo ważną rolę we wnętrzu, powinna być gustowna i niezbyt krzykliwa

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2013, 17:14

Zgadzam sie: good 0 bad

jednak i tak najważniejszą rolę odgrywają meble biurowe, które powinny być wykonane z materiałów dobrej jakości, nie rozumiem jak niektórzy mogą kupować meble do biura z komisów, które zawsze są w opłakanym stanie :/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 263

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >