Czy koraliki zamiast drzwi to dobre rozwiązanie?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

3 sierpnia 2009, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Wg mnie koraliki są bardzo fajnym rozwiązaniem :) niekoniecznie muszą być one na całą przestrzeń między futrynami - mogą być one w kształcie łuku, jak np. tu http://allegro.pl/item685548516_koraliki_drzwiowe_zaslona_k oralikowa_90x200.html
Zawsze to coś wisi w tych drzwiach i nie jest tak pusto ;)

Pozdrawiam :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 sierpnia 2009, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

hmm, koraliki mają tyleż wad ile zalet, jeśli nie będą Cię denerwować za każdym razem jak będziesz się przez nie przedostawać z dymiącym talerzem, to spoko, ale jak Cię pewnego dnia zaczną wkurzać... :)
Sporo ciekawych porad, możesz na pewno znaleźć na takim blogu: http://blog.xella.pl/budujemy/category/ciekawe+obiekty bo tam pojawiają się najróżniejsze informacje odnośnie wszystkiego co jest związane z budownictwem. Sporo się można dowiedzieć!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 sierpnia 2009, 01:07

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też zdecydowanie wybieram drzwi zamiast koralików
ostatnio nawet ładne widziałem w komforcie, ale powoli, najpierw podłoga :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 sierpnia 2009, 22:40

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=Kat.]Wg mnie koraliki są bardzo fajnym rozwiązaniem :) niekoniecznie muszą być one na całą przestrzeń między futrynami - mogą być one w kształcie łuku, jak np. tu http://allegro.pl/item685548516_koraliki_drzwiowe_zaslona_ko ralikowa_90x200.html
Zawsze to coś wisi w tych drzwiach i nie jest tak pusto ;)

Pozdrawiam :)

te koraliki to totalnie nie mój styl totalnie

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2009, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

mi osobiście nie podobają się koraliki nawet gdyby to był jakiś unikat nie zamontowałbym ich w swoim domu. nie mają żadnego wyglądu. Zostawiłbym pustą przestrzeń, zrobił jakiś fajny łuk w wejściu i to by o wiele ładniej wyglądało, lub wstawił drzwi, np przesuwane, żeby mniej miejsca zajmowały.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 listopada 2009, 23:24

Zgadzam sie: good 0 bad

co do suwanych to kolega niedawno robił remont, wstawiłem mu nowe drzwi wszystkie to była Porta w nowej okleinie taki stonowany orzech i akurat jedne były suwane reszta rozwierna w tym jedne wejściowe z klatki wszystko w jednym kolorze uważałem że wyjdzie dobrze, myliłem się wyszło świetnie. Jeszcze raz gorąco polecam kupić drzwi u producenta, który w ofercie ma te same modele w różnych rodzajach i systemach, bajka poprostu, co tam koraliki.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2011, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie no ale na takie pytania jest mnóstwo odpowiedzi... Koraliki maja swoje plusy i minusy. Plusem jest to, że ładnie komponują się z aranżacjami wnętrz, nie wymagają dużej powierzchni w przeciwieństwie do drzwi które np. są otwarte, minusów jest już trochę więcej... np. mając małe dziecko i nie upatrując momentu pociecha wejdzie do kuchni i może zrobić sobie krzywdę,zapachy z kuchni też będą wyczuwalne w całym domu, nie ma prywatności, bo wbrew pozorom to i w kuchni jest potrzebna.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2011, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Lepsze od koralików to są takie pionowe żaluzje materiałowe. Łatwo się przechodzi i prać je można. A w dodatku zasłaniają wnętrze kuchni. Można je również przesuwać. Koraliki nie są już modne.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2011, 17:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem ZA!!! juz dawno planuje kupic koraliki, albo w ogole wiszącą zaslonkę z czegoś fajnego i niekonwencjonalnego. Widziałam równe. pamiętam plastikowe białe drobne koraliki, różnej wielkości - są bardzo ciekawe, niekonieczne tandetne, u mnie w mieszkaniu by przeszły, szkoda że nie kupiłam. Widzialam również takie słomkowe zasłonki, są różne, nawet IKEA proponuje jakieś ciekawe produkty tego typu. Ale pasmanteryjne sklepy też już coś mają i meblowe, i FLO :)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2011, 17:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Koraliki niekoniecznie... lepsze wydają mi się już te żaluzje, ale ja stresowałabym sie chyba za bardzo że coś mi się urwie i odpadnie, więc wejscie do kuchni mam do tej pory bez drzwi i w ogóle bez niczego :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 201 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • wózki widłowe Liczba postów: 10 Grupa: Technologie... Zdecydowanie wózki widłowe są niezbędne w wielu biznesach (w szczególności prowadzących produkcję, czy sprzedaż hurtową(. Jeśli nie chcecie decydować się na zak...
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 344 Grupa: Technologie... W moim odczuciu, oferta mieszkań gotowych do odbioru na https://activa.pl/oferta/mieszkania-goto we-do-odbioru-gdansk jest bardzo korzystna, szczególnie jeśli n...
  • dom szkieletowy drewniany prefabrykowany Liczba postów: 52 Grupa: Technologie... Czy warto zlecić budowę domu szkieletowego firmie SkandHouse https://skandhouse.pl/steico? Interesują mnie domy całoroczne modułowe i nowoczesne domy energooszc...
  • Nowoczesna i funkcjonalna łazienka - porady! Liczba postów: 29 Grupa: Technologie... Podłączanie pompy toaletowej zaczyna się od dokładnego zapoznania się z instrukcjami producenta, aby uniknąć błędów podczas instalacji. Ważne jest, aby wszystki...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19209 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 268

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >