Czy materace sprężynowe są jeszcze dostępne?

« Powrót do artykułu: Czy materace sprężynowe są jeszcze... | « Powrót do grupy: Wnętrza

2 października 2012, 16:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiłem materac bonellowy, ale nie byłem zadowolony. Jest dobry na kilka nocy, a nie do codziennego użytku. Ostatnio na http://przyjemnysen.pl/ polecili mi materac termoelastyczny - super sprawa, śpi się wygodnie, kręgosłup nie boli. Warto zainwestować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 października 2012, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

To dobrze ci polecili, bo to najwyższa klasa materacy. Są dość drogie, nie wiem jakie chcesz wymiary, ale gdy ja kupowałem (na początku roku) to najtańsze termoelastyczne (specjalność firmy) były na comfortbe.pl kupiłem w sklepie stacjonarnym w markach, bo nie miałem zaufania do sklepu internetowego, ale do dziś służy dobrze i wygląda wciąż jak nowy więc mogę ci polecić z czystym sumieniem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2013, 16:57

Zgadzam sie: good 0 bad

No pewnie, że są dostępne. Na przykład firma Hilding ma w swojej ofercie bardzo dobre materace sprężynowe: http://www.klinikasnu.pl/9_hilding . Sam posiadam taki w sypialni i jestem zadowolony. Bardzo wygodny ;) Znajomi posiadają materac kokosowy i są niezbyt z niego zadowoleni - ponoć zbyt twardy.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2013, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Są dostępne. z tym że jest ich kilka rodzajów. Najwygodniejsze są materace kieszonkowe gdyż w tej konstrukcji każda sprężyna jest umieszczona w osobnej kieszonce i każda pracuje niezależnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >