Czy warto montowac rolety zewnętrzne?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

13 lutego 2009, 08:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy naprawdę warto je montować? Czy jest jakiś inny lepszy sposób zabezpieczenia przed nadmierną ilością wpadającego światła do pomieszczenia?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 marca 2009, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
Rolety zewnętrzne jakie najczęściej dziś sie spotyka to rolety antywłamaniowe. Montowanie ich tylko dlatego że razi słoneczko, jest powiedziałbym, jak ruszanie z granatnikiem na komary :D Znacznie lepiej sprawdzają się rożnego rodzaju żaluzje albo wewnętrzne rolety materiałowe. Dodatkowo wewnętrzne rolety materiałowe mają tę zaletę, że oferuje się w je bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, więc łatwo je dobrać do wnętrza każdego koloru i stylu.
W każdym z wymienionych wypadków potrzebujesz jednak majstrów, którzy wykonują takie usługi. Dobrych ekspertów od okien znajdziesz na stronie fachowaekipa.pl
Mnie zrobili właśnie te rolety materiałowe i jestem bardzo zadowolony
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 marca 2009, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Cze,
Jak u mnie w domu nastały prace wykończeniowe , to tez się zastanawiałem: żaluzje czy firany. I wybrałem rolety takie o jakich była mowa w poprzednim poście i jestem z nich bardzo zadowolony. Ja też polecam. Rolety rulez!!!! :D

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2009, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Popieram nie jest to dobrym sposobem. Lepiej już zamontowac rolety ale wew wtedy mniej słoneczka będzie wpadać do domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2009, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Podpisalbym sie pod postem Jana Fachowego tez ;)
Rolety zewnetrzne jesli juz musza byc "przysposobilbym" jak antywlamaniowe i bedzie dwa w jednym. Ale wewntrzne tez moga dobrze spelnic swoja funkcje, jesli by dolozyc np jakis naped z pilotem, to za kazdym razem jak razi po oczach, albo za duzy blask w domu mozna "leniwie" pilotem sobie ulatwic zycie. Ja zastanawialem sie w zeszle lato nad napedem tubowym Faac do swoich rolet, ale jakos zlecialo. Zanim tego roku da mi sie wez naki slonce sprobuje sobie juz zalozyc chocby w salonie. Mniejszy ambaras z taka instalacja.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2009, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

az tak pancernego domu na szczescie nie potrzebuje, ale rolety dla wygody z napedem dobrze sie spisuja. wczesniej samodzielna oblsuga mi nie przeszkadzala, ale jak teraz wszystko sie pilotem robi naprawde nie chcialbym wrocic do "recznej roboty" ;) .

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2009, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

jeżeli chcemy ograniczyć tylko dostęp światła,to wewnętrzne.A jeśli chodzi nam także o obniżenie temperatury wewnątrz pomieszczenia to zewnętrzne.Warstwa powietrza między roletą zewnętrzną a szybą działa jak tropik w namiocie.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2010, 02:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety zewnętrzne zazwyczaj też bardziej "wyciemniają" pomieszczenie. Jest to szczególnie ważne gdy w danym pomieszczeniu jest projektor.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2010, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam rolety zewnętrzne i wewnętrzne. Wewnętrzne zaciągam kiedy chcę ograniczyć wpadające słońce (to ozdobne kolorowe rolety rzymskie), lub kiedy idę spać. Natomiast zewnętrzne kiedy wychodzimy z domu, są to bowiem rolety antywłamaniowe. Czasem kiedy zarwiemy noc i śpimy w dzień, to zaciągamy je także żeby zrobić sobie "noc" w sypialni. Jest całkowicie ciemno kiedy się je zasunie, więc do projektora także jak znalazł.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2010, 16:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Pat napisał: Podpisalbym sie pod postem Jana Fachowego tez ;)
Rolety zewnetrzne jesli juz musza byc "przysposobilbym" jak antywlamaniowe i bedzie dwa w jednym. Ale wewntrzne tez moga dobrze spelnic swoja funkcje, jesli by dolozyc np jakis naped z pilotem, to za kazdym razem jak razi po oczach, albo za duzy blask w domu mozna "leniwie" pilotem sobie ulatwic zycie. Ja zastanawialem sie w zeszle lato nad napedem tubowym Faac do swoich rolet, ale jakos zlecialo. Zanim tego roku da mi sie wez naki slonce sprobuje sobie juz zalozyc chocby w salonie. Mniejszy ambaras z taka instalacja.


ja też słyszałem o tym napędzie, i się nad nim zastanawiam. Podobno bardzo to wygodne. U mnie by się coś takiego przydało bo salon mam na południowy zachód i w lecie czasami jest na prawdę kiepsko ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 293

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >