Czy warto montowac rolety zewnętrzne?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

27 lipca 2016, 18:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie warto, z tego względu, że rolety to też fajna ozdoba i do tego są bardzo praktyczne! http://martexdesign.pl/rolety-czy-plisy-czym- przyslaniac-okna/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2016, 20:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem absolutnie bezkonkurencyjny jest Bubendorff. Jakość rolet, jakie oferują jest bardzo dobra, a poza tym dają 7 lat gwarancji na swoje produkty, co jest chyba fenomenem w dzisiejszych czasach. Sam w nie zainwestowałem i bardzo sobie chwalę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lipca 2016, 22:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że warto. Świetnie się sprawdzają pod każdym względem. My kupowaliśmy w firmie Roletex i wam również polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2016, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim warto sprecyzować jaki będzie koszt montażu takich rolet zewnętrznych bo nie zawsze jest to tania sprawa,wiele zależy np od wymiarów okna. Poza tym moim zdaniem warto się na nie zdecydować,znakomicie sprawdzają się podczas upałów.

www.Belle-Amelie.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2016, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Niedawno mi robili żaluzje do okien w całym mieszkaniu ludzie z Okno – Tek i jestem happy. Fajna cena, krótki czas oczekiwania na zamówienie, no i też profesjonalne doradztwo w temacie doboru żaluzji. Szczegółowo mi omówili czym dysponują i dobrali optymalne i najlepiej pasujące żaluzje aluminiowe. Warto dopytać choćby mailowo, na ich portalu jest opcja wysyłki pytania online: oknotek.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2016, 23:16

Zgadzam sie: good 0 bad

A co sądzicie o takim rozwiązaniu jak markizy do okien pionowych??

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2016, 08:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Posiadam markizy do okien pionowych i powiem szczerze, że jest to fakt duży zakup jednorazowo, ale warto. Z zimę izoluje mi mieszkanie więc mam ciepło, a latem od słońca i pomimo gorąca na dworze ja mam w domu przyjemnie chłodno.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2016, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety zewnętrzne są często polecane do mieszkań znajdujących się na parterze. Z dwóch względów"
1. Zapewniają ochoronę antywłamaniową
2. Sprawiaja,ze o wiele mniej ciepła ucieka z mieszkania

Jednym z nowocześniejszych rozwiązań są zewnętrzne rolety z ruchomymi lamelami;
https://inteligentne-rolety.pl/oferta/rolety- z-ruchomymi-lamelami/

Pozwalają one dostosować ilość światla jaka wpada do mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2016, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również witam. Czy rolety zewnętrzne mają same zalety? Otóż wydaje mi się, że nie. Złodziej kiedy widzi tego typu osłony, to zaczyna sobie zdawać sprawę z tego, że w domu może być coś cennego. Ja na początku chciałam się zdecydować na rolety zewnętrzne, ale stwierdziłam, że nie będę ryzykować. Kupiłam żaluzje w http://www.inloft.pl/ i w sumie jestem zadowolona. Kiedy wyjeżdżam na dłuższy czas, to nie zasłaniam ich absolutnie, żeby złodziej nie pomyślał, że w domu nikogo nie ma. Dla mnie bezpieczeństwo to podstawa!

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2016, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja uważam, że nie można dać się zwariować. Żaluzje zewnętrzne ma mnóstwo ludzi i są zadowoleni. Co się komu podoba.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • projektant wnetrz warto? Liczba postów: 445 Grupa: Porady i op... Polecam https://projektowanie-wnetrz-online.pl projekty na wysokim poziomie sama korzystałam i jestem bardzo zadowolona współpraca bardzo fajna wszystko zrobion...
  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 288 Grupa: Porady i op... Jeżeli chodzi o mnie, to skorzystałem z oferty polecanej mi firmy Bart - odpylacze przemysłowe , która zaprojektowała oraz wykonała dla mnie instalacje wentylac...
  • czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 3751 Grupa: Porady i op... Wyczyścić będzie trudno. Najważniejsze to po prostu na czas je zaimpregnować.
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 67 Grupa: Porady i op... Przedstawione w artykule przypadki https://pramed.pl/aktualnosci/fizjoterap euta-kiedy-zdecydowac-sie-na-wizyte-u-sp ecjalisty/ pokazują, że wizyta u fizjoterapeu...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 31 Grupa: Porady i op... Każda firma budowlana musi mieć na wyposażeniu odpowiednie maszyny i to sprawne. Jeśli pojawia się awaria to niestety trzeba szybko podjąć działania aby usterki...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 242

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >