Czym przedzielić kuchnię z pokojem?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

19 października 2010, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałabym jakoś przedzielić kuchnię z pokojem. Nie mam miejsca na wybudowanie ścianki działowej dlatego pomyślałam o zamontowaniu takiej elektrycznej rolety. Czy waszym zdaniem to dobry pomysł? Wydaje mi się że będzie wyglądało to trochę dziwnie ale nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 października 2010, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli nie ma innego rozwiązania to i taki pomysł może się sprawdzić. Z tego co piszesz wynika iż nie masz dużo miejsca więc jeśli co to proponowałbym jeszcze parawan albo montaż drzwi harmonijkowych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 października 2010, 19:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Serdecznie polecamy nasze drzwi harmonijkowe.

Produkujemy solidne, lakierowane drzwi harmonijkowe z litego drewna sosnowego. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie.

Na życzenie klienta możemy pokryć drzwi bejcą wcześniej wysyłając pomalowane (na wybrane kolory) próbki drewna.

Produkujemy także drewniane ościeżnice i nakładki na istniejące metalowe ościeżnice pasujące do naszych drzwi harmonijkowych.

Drzwi można zamówić na naszej stronie http://www.klaczak.com.pl lub telefonicznie.

-------------------------------------------------------

Firma: Bogusław i Jerzy Klaczak Zakład Stolarski S.C.
Adres: ul. Graniczna 24, 43-100, Tychy, Woj. Śląskie, Polska
tel.: +48 32 7806910
fax: +48 32 7806911
e-mail: sprzedaz@klaczak.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2010, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie polecałbym estetyczny parawan. Roleta taka o jakiej mówisz wyglądałaby co najmniej zjawiskowo. Taki ładny parawan powinien załatwić sprawę.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2010, 15:55

Zgadzam sie: good 0 bad

No faktycznie taka roleta bardziej pasuje do oddzielenia np. sal konferencyjnych itd. To rozwiązanie z parawanami to naprawdę super pomysł, dobierzesz sobie jaki chcesz a i estetyka jest celująca :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 listopada 2010, 20:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz co a nie lepiej wstawić jakąś małą ściankę działową? Można bardzo fajnie takie rzeczy zrobić i ulepszyć w ten sposób mieszkalną przestrzeń. Ciekawe pomysły jeśli chodzi o łączenie kuchni z pokojem widziałam na n-design.pl. Z pewnością znajdziesz tam inspirację dla swoich pomieszczeń. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2011, 21:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Roleta nie za bardzo sprawdzi się jeżeli chodzi o takie oddzielenie. Moim zdaniem zdecydowanie lepsza będzie chociażby ta ścianka działowa. To nie są duże koszty,a naprawdę skutkuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2011, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Można ewentualnie sprawę rozwiązać wstawiając lekką ściankę z regipsu a miejscami udekorować ją używając w tym celu luksfery. Różnokolorowe pustaki szklane z pewnością dodają uroku wnętrzom.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2011, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

O i tutaj bud podał bardzo fajny pomysł. Luksfery wracają do naszych domów i są naprawdę ciekawym pomysłem na odmianę wnętrza. Nie wiecie może w jakich granicach zamykają się koszty postawienia takiej ścianki z luksferów?

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2011, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jakaś mała ścianka i np. nieduża sofa fajnie oddzielałyby jedno pomieszczeni od drugiego/. Może np. taka sofa ciekawie by wyglądała między jednym pomieszczeniem a drugim http://www.arismebel.pl/pl/shop/diamond.html Na pewno ożywiłaby nico oba wnętrza.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 164

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >