Czym się kierować przy wyborze bramy garażowej? Przydatne wskazówki

« Powrót do artykułu: Czym się kierować przy wyborze... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9

11 grudnia 2017, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam bramę garażową od www.bramex.pl i przy wyborze firmy kierowałem się przede wszystkim bezawaryjnością instalacji. Nie chcę co chwilę wzywać serwisantów tylko mieć zrobione raz a porządnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2018, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Brama przede wszystkim musi być solidna, to ważne, bo nikt nie chce chyba spotkać się z sytuacją, kiedy będzie potrzebował wjechać do garażu, a mechanizm nie zadziała i nas tam nie wpuści. Warto dowiedzieć się w rzeszowskim RES DOM: http://www.res-dom.pl na temat bram Wiśniowskiego - solidne, trwałe i z dobrą automatyką.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lutego 2019, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Kilka ciekawych porad i wskazówek dotyczących wyboru dobrej bramy garażowej znajdziecie na Alutech-Doors.pl zajmujemy się tym na co dzień i w razie pytań jesteśmy do dyspozycji na forum.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2019, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam zajrzeć na stronę firmy bramygarazowe.olbud.info i zapoznać się z ich ofertą. Forma oferuję sprzedaż bram garażowych , przemysłowych oraz okien i drzwi w bardzo przystępnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2019, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Bramę należy wybrać w zależności od swoich potrzeb i ilości miejsca. Pionierem są obecnie bramy segmentowe i rolowane ze względu na swoje właściwości. Bramy segmentowe są ocieplone przez co głównie wykorzystuje się je na zewnątrz budynku. Dodatkowo segmenty bramy chowają się poziomo pod stropem dając możliwie największą przestrzeń wewnątrz garażu. Zaletą bram rolowanych jest przede wszystkim możliwość zamontowania w obiektach już istniejących oraz tych, które dopiero są w budowie. Podobnie jak w bramach segmentowych cechuje je również oszczędność miejsca.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 czerwca 2019, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

money quick

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2019, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy wyborze bramy w firmie www.decosquare.pl przede wszystkim zwróciłem uwagę na mechanizm, który będzie poruszał całą konstrukcją. Z oferty wybrałem jakościowy system, który już drugi rok działa bez zarzutów.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2021, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętaj, że automatykę możesz zamówić ze sprawdzonego źródła. Moja brama zyskała na automatyce zapewnionej przez https://www.bramy-ogrodzenia.com.pl/automatyk a-do-bram.html a jakość ta w pełni sprostała moim wymogom. Bardzo rozsądna inwestycja, to jest spora wygoda.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 442

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >