Czym udekorować oraz ożywić wnętrze? Naklejki i fototapety.

« Powrót do artykułu: Czym udekorować oraz ożywić wnętrze?... | « Powrót do grupy: Wnętrza

18 marca 2011, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

My też tak nowocześnie urządziliśmy nasze mieszkanie. Fototapety są fantastyczne, naprawdę świetnie wyglądają. My powierzyliśmy nasze wnętrze firmie aga.net. Oni nam fantastycznie pomogli w dopieszczeniu całości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2011, 16:01

Zgadzam sie: good 0 bad

nieźle, fantastycznie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 maja 2014, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Decorand ma genialnie naklejki - wzory bardzo różne, sami musicie sobie coś sensownego dopasować. Wiadomo, że nie każdemu będzie pasował taki sam wzór. Różne mamy oczekiwania ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2015, 16:52

Zgadzam sie: good 0 bad

To ja zauwazyłam że teraz bardzo popularne są naklejki na ścianę. Chyba jeden z częściej wybieranych elementów dekoracji. Podoba mi sie bardzo to, jak potrafi zmienić wnętrze. U siebie mam już kilka rodzai.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2015, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamiast zasłon czy firanek można dać taką folię dekoracyjną jak tutaj mają http://naklejkinaszyby.pl/folie-dekoracyjne-na-okna/ to tez ciekawa forma ozdoby pomieszczenia, ja mam w kuchni takie rozwiązania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2016, 16:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jednym z ciekawszych gadżetów do kuchni jakie ostatnio wpadły mi w oko sa maty magnetyczne na lodówkę. Trafiłam na nie tutaj http://stikero.pl/ , nie wiedziałam że taki drobiazg moze tak zmienic wyglad całej kuchni.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19314 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 470

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >