Czyżby wiosna? Robicie porzadki?

« Powrót do grupy: Ogrody

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

14 lutego 2011, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Słońce zachęciło mnie do wyjścia do ogrodu. Zacząłem nawet robić pierwsze wiosenne porządki. Całe szczęście w zeszłym roku kupiłem odkurzacz ogrodowy, więc już nie muszę się schylać :) Czy Wy zaczęliście już porządki w ogrodzie??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2011, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja już mam porządki za sobą. Pierwsze grabienie i ocena szkód spowodowanych przez śnieg. Całe szczęście zima w tym ulitowała się nad moim trawnikiem i rabatkami. A co do odkurzacz to faktycznie przydatne urządzenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 marca 2011, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Przyznam się, że dopiero teraz zacząłem porządkować ogród. Ach te lenistwo..:)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2011, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik barti4 napisał:
Przyznam się, że dopiero teraz
zacząłem porządkować ogród. Ach te
lenistwo..:)
A tam zaraz lenistwo. Po prostu pogoda stała się o wiele bardziej sprzyjająca robieniu porządków w ogrodzie. Ja w zeszły weekend pomalowałem drzewka owocowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2011, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik barti4 napisał:
Przyznam się, że dopiero teraz
zacząłem porządkować ogród. Ach te
lenistwo..:)
A tam zaraz lenistwo. Po prostu pogoda stała się o wiele bardziej sprzyjająca robieniu porządków w ogrodzie. Ja w zeszły weekend pomalowałem drzewka owocowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 marca 2011, 17:17

Zgadzam sie: good 0 bad

mój tato jesienią zawsze "podgrabiał" liście "do stóp" naszych orzechowców, żeby im było cieplej zimą. Nie wiem ile w tym racji, ale wiosną trawa szybciej się zieleniła, gdy nie było w niej resztek zgniłków z jesieni

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2011, 17:24

Zgadzam sie: good 0 bad

odkurzacz ogrodowy!! Mam odkurzacz Hitachi, spalinowy. Ma ktoś elektryczny taki? A\Spalinowe są chyba tańsze w eksploatacji??

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2011, 10:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik betonowa napisał:
mój tato jesienią zawsze "podgrabiał" liście "do stóp"
naszych orzechowców, żeby im było cieplej zimą. Nie wiem
ile w tym racji, ale wiosną trawa szybciej się zieleniła,
gdy nie było w niej resztek zgniłków z jesieni


Z tymi liśćmi są różne opinie. Ja zawsze na jesień grabię wszystko i wyrzucam na kompostownik. Ponoć jeżeli nie zgrabi się liści przed zimą to istnieje spore ryzyko pojawienia się "pleśni pośniegowej". A tak a propos trawnika to na moim pojawiły się piękne krokusy. A jak u Was?

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2011, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik cegielka napisał:
odkurzacz ogrodowy!! Mam odkurzacz Hitachi, spalinowy. Ma
ktoś elektryczny taki? A\Spalinowe są chyba tańsze w
eksploatacji??

Ja także mam spalinowy. W elektrycznym największy problem polega chyba na tym, że trzeba ciągnąć za sobą kabel i jest to mało komfortowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2011, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Taki odkurzacz to fajna sprawa, ale liście można pożytecznie wykorzystać na kompost przy pomocy kompostownika;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Plac zabaw dla dzieci Liczba postów: 48 Grupa: Ogrody Planując rozmieszczenie rzeczy w ogrodzie, niezbędna może być dobrze rozrysowana mapka. Najlepiej zrobi to geodeta. Tutaj jest o tym ciekawy wpis https://zogrod...
  • Ogrody Zimowe Liczba postów: 96 Grupa: Ogrody Ogrody zimowe to najlepsza propozycja i bardzo mi się podobają, aby można było pięknie korzystać z niego przez cały rok. Chcecie sprawdzić, które opcje są najko...
  • Jakie krzewy, kwiaty i rośliny do ogrodu? Liczba postów: 121 Grupa: Ogrody A myśleliście kiedyś nad przeprowadzeniem ekspertyzy dendrologicznej na swoich drzewach? Tutaj można na ten temat przeczytać https://limanowskie.pl/6514-komu-zl...
  • Własna uprawa pomidorów Liczba postów: 47 Grupa: Ogrody Uprawa ogrodu może być dla niektórych trudne, zwłaszcza, jeśli nie posiadają na ten temat podstawowej wiedzy. Pomocny w takiej sytuacji będzie ten poradnik ogro...
  • Woda w Ogrodzie Liczba postów: 24 Grupa: Ogrody Według mnie takie motywy bardzo fajnie wygladają. Trzeba tylko trochę sie chyba napracować, zeby stworzyć coś wyjątkowego. Widziałam tutaj http://gardenwizja.pl...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 344

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >