Dachy i pokrycia dachowe

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

26 czerwca 2018, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

hej,
ja wybrałem blachodachówkę z firmy Traffic, od razu skorzystałem z usługi ułożenia pokrycia dachowego http://www.traffic-blachy.pl/uslugi/ sami zobaczcie co oferuje firma i jak to wygląda- u mnie zrobili dobrą robotę!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2019, 20:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za takie rozwinięcie tematu, napisaliście wiele mądrych i pomocnych rzeczy. Często również korzystam z portali, na których mogę dowiedzieć się wiele o zabezpieczeniu dachu np. Modna Wiedza Utrata ciepła to rezultat niedociągnięć konstrukcyjnych budynku lub źle wykonanej izolacji wentylacyjnej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 września 2019, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Zarówno dachówki jak i blachodachówki wysokiej jakości znajdziesz w ofercie Braas także moim zdaniem jest to zdecydowanie jedno z najlepszych miejsc gdzie warto podczas poszukiwań pokrycia dachowego zajrzeć i sprawdzić promocję - Hosue of Braas na której jest:
Nowość Classic Star, ale również dachówka betonowa TEGALIT PROTEGON, dachówki ceramiczne RUBIN 13V, TOPAS 13V oraz blachodachówki panelowe DECRA ELEGANCE i QUADRO.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2019, 07:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Dach nie niewątpliwie jedna z ważniejszych konstrukcji naszego domu, dlatego koniecznie trzeba do tego tematu podejść z zaangażowaniem już na etapie projektowania.Warto tez rozważyć innowacyjne konstrukcje dachów - https://mgdachy.pl/wiazary/ - chodzi o wiązary dachowe. Gotowe elementy przygotowuje się w zakładzie produkcyjnym, a następnie przywozi i składa na placu budowy. Wykorzystanie wiązarów nie tylko przyspiesza, ale i usprawnia pracę.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2019, 17:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dach to tylko i wyłącznie dachówka ceramiczna która pozwoli zachować pełna trwałość piękny wygląd oraz da dobre warunki gwarancyjne jak to jest w przypadku Braas.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 listopada 2019, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Spory wybór całkiem niezłych pokryć dachowych i materiałów do budowy dachów znajdziecie w ofercie firmy http://www.serwisdach.com.pl/ Jest to skład z materiałami budowlanymi ze Szczecina. Sam się u nich zaopatrywałem gdy budowałem dach mojego domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2019, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Słuchajcie, jak pomalować dach? W jakim miesiącu najlepiej zacząć żeby uniknąć prawdopodobieństwa ulewy/deszczu? Najlepsze i najtrwalsze materiały ulegają zniszczeniu wraz z upływem czasu. Czas na mały remont. Więcej dowiedziałam się na https://centrokolor.pl/JAK-POMALOWAC-DACH-W-4 -KROKACH-blog-pol-1555503660.html

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2019, 23:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Już udzielałem odpowiedzi o dachówce to ze swojej strony jak najbardziej mogę powiedzieć, że Braas przygotował najlepszą ofertę zarówno w zakresie modeli, jakości wykonania oraz wykończenia niska porowatość, dodatkowe zabezpieczenia angobą bądź glazurą oraz zawsze równe krawędzie. A teraz jeszcze do końca listopada skorzystasz z promocji House of Braas.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2019, 23:16

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii dachu moim zdaniem tylko i wyłącznie https://www.solidnydekarz.pl/ . Korzystałem z ich pomocy w trakcie remontu dachu i złego słowa powiedzieć nie mogę. Konkretnie, sprawnie i w konkurencyjnej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2020, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii natomiast warto, abyście również zwrócili uwagę na nowe propozycje od Braas, ponieważ wprowadził do swojej oferty również blachodachówki panelowe Decra i Quadro. W tym ta druga jest jedynym takim rozwiązaniem o płaskim profilu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Dachówka bitumiczna- dno Liczba postów: 11 Grupa: Robimy dach

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 137

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >